Düzeltme: Uzak IBM Rational ClearCase görünümü Visual Studio .NET 2003'te dosya bozulması neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 875516 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bir Microsoft Visual Studio .NET (2002) sürümü, bu makalenin için 883518 bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

IBM Rational ClearCase uzak görünümü bir değişiklik bir dosyaya, dosya bozulması sorunla karşılaşabilirsiniz ve Microsoft Visual Studio .NET 2003'te aşağıdaki hata iletilerinden birini alabilirsiniz:
Erişim Reddedildi
Böylece açık dosya artık geçerli olmayan bir dosya için birim dışarıdan değiştirilmiş. (Win32:ERROR_FILE_INVALID 1006, NTSTATUS:STATUS_FILE_INVALID 0xC0000098).

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımladı, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time   Version   Size    File name
  ------------------------------------------------------------------
  24-July-2004 04:16:10 7.10.4206.0 3,788,800 Msenv.dll
  24-July-2004 04:27:27 7.10.4206.0  602,624 VCProject.dll
  24-July-2004 04:28:35 7.10.4206.0 1,836,032 VCProjectEngine.dll

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Bu sorunla karşılaştığınızda, düzenleyebilir ve bu dosyayı başarıyla kaydedin. Ancak, dosyayı yeniden açtığınızda, dosya artık geçerli olduğunu göreceksiniz. Dosya, hala varsa, silinen veriler veya end of dosyasından veri eksik eklemeleri görebilirsiniz. Dosyaları yerel sistemde değişiklik yaparsanız, bu sorunla karşılaşmazsınız.

ClearCase hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www-306.ibm.com/software/awdtools/clearcase/index.html
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 875516 - Last Review: 15 Mayıs 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbvsnetpresp1fix kbqfe kbfix kbbug kbhotfixserver KB875516 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:875516

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com