Microsoft Exchange Server 2003 Active Directory Bağlayıcısı bir Exchange Server 5.5 posta kutusuyla ilişkilendirilmiş Microsoft Windows NT kullanıcı hesabını Microsoft Windows Server 2003 Active Directory'ye çoğaltamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 875543 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Exchange Server 2003 Active Directory Bağlayıcısı, Microsoft Exchange Server 5.5 posta kutusu için Microsoft Windows Server 2003 Active Directory ile ilişkili bir Microsoft Windows NT kullanıcı hesabı çoğaltamıyor. Ayrıca, Active Directory Connector çalıştıran Exchange 2003 bilgisayarındaki uygulama olay günlüğüne aşağıdaki olay kaydedilir:

Olay türü: hata
Olay kaynağı: MSADC
Olay kategorisi: LDAP işlem
Olay KIMLIĞI: 8270
Açıklama: LDAP hatası döndürdü [Hata: 34] UNAVAILABLE dn: CN = user name, OU = ou name, DC = domain name, DC = domain suffix changetype =: operation type mailnickname: alias ad: first name mapirecipient:TRUE displayname: user full name autoreplymessage: / whencreated:20021009232947Z sn: last name proxyAddresses: Address showInAddressBook:CN varsayılan genel adres listesi, CN = tüm genel adres listelerini, CN = adres listeleri devam =... dLMemDefault:1 ReplicationSignature:AE1F9E5BC849154CB0F67E9C9D95F46E ReplicatedObjectVersion:0 msExchADCGlobalNames:EX5:cn alias, cn = Recipients, ou = ou name, o = organization name =: organizationalperson $ kişi $ top00...: orman: o ENZA0000000020A61BF67978C201-= (Bağlantı Anlaşması ' site 2 için site 1 ' # 1552)

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
836993En son Exchange Server 2003 hizmet paketleri nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Exchange Server 2003'ün özgün yayım sürümü

  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  16-Sep-2004 19:40 6.5.6981.1    683,008 Adc.exe     

Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1)

   Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  12-Oct-2004 06:04 6.5.7232.44    697,344 Adc.exe    

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Exchange Server 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
817903Exchange Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 875543 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 6.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexchdirectory kbfix kbbug kbexchange2003presp1fix kbhotfixserver kbqfe KB875543 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:875543

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com