S aplikací Microsoft Outlook Express nebo Microsoft Outlook správně fungují pouze placené účty služby Hotmail.

Tento článek je určený pro začátečníky až středně pokročilé uživatele.

Příznaky problému

Jestliže nakonfigurujete aplikaci Microsoft Outlook Express nebo Microsoft Outlook pro přístup k účtu služby Hotmail a pokusíte se stáhnout složky Hotmail a odeslat či přijmout e-mailové zprávy, zobrazí se následující chybová zpráva:
Neznámá chyba
Pokud klepnete na tlačítko Podrobnosti, zobrazí se následující podrobnosti chyby:
HTTPMAIL: 10:09:18 [rx]

HTTP/1.1 402 Přístup ke službě Hotmail prostřednictvím aplikace Outlook a Outlook Express nyní vyžaduje předplatné. Zapište se na webu http://join.msn.com/hotmailplus/overview.
V případě aplikace Outlook Express v počítači se systémem Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) se zobrazí následující chybová zpráva:
Nelze se připojit k serveru Hotmail jako uživatelské_jméno@hotmail.com.

Server Hotmail nadále neumožňuje přístup k e-mailu pomocí aplikace Outlook Express u bezplatných e-mailových účtů služby Hotmail/MSN.

Řešení problému

Upgrade účtu služby Hotmail

Chcete-li používat aplikaci Outlook Express pro přístup k účtu služby Hotmail, je nutné předplatné služby Hotmail Plus. Chcete-li získat předplacenou službu Hotmail Plus, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://join.msn.com/hotmailplus/overview

O tomto článku

ID článku: 878462
Poslední revize: 18. dubna 2007
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:: Microsoft Outlook Express 5.5, Microsoft Outlook Express 6.0, Microsoft Windows XP Home Edition (Microsoft Outlook Express 6.0), Microsoft Windows XP Professional (Microsoft Outlook Express 6.0), (Microsoft Outlook Express 6.0), Microsoft Office Outlook 2003
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.