Počítač se systémem Windows XP se po posunutí myši USB nebo stisknutí klávesy na klávesnici USB nevrátí z úsporného režimu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 878467 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud jsou splněny následující podmínky, nemusí být schopen obnovit počítač se systémem Microsoft Windows XP při přesunutí myši USB nebo stisknutí klávesy na klávesnici USB:
  1. Máte universal serial bus () myš nebo klávesnici USB připojeno k počítači se systémem Windows XP.
  2. Počítač se systémem Windows XP umístit do úsporného režimu.
  3. Zatímco počítače se systémem Windows XP připravuje zadejte úsporný režim, přesunete myš USB nebo klávesu klávesnice USB.

    Poznámka: USB myši a klávesnice USB obě připojeni ke stejné hostitelský řadič USB.
Navíc po obnovení počítače se systémem Windows XP pomocí tlačítka napájení USB klávesnice a myši USB nemusí pracovat správně.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože přesunuta myš USB nebo stisknutí klávesy na klávesnici USB, zatímco byl počítač se systémem Windows XP zadávání úsporného režimu. Při pozastavení počítače se systémem Windows XP je nastaven příznak USBPORT_FDOFLAG_SUSPENDED. V tomto případě je nastaven příznak USBPORT_FDOFLAG_SUSPENDED před počítače se systémem Windows XP je v úsporném režimu.

Při přesunutí myši USB je počítač v úsporném režimu, ovladač souboru Usbport.sys volání funkce USBPORT_CompletePdoWaitWake. Toto volání je pokus o probouzet počítač z úsporného režimu, ale toto volání dochází před počítač plně zadal úsporného režimu. Proto všechny ostatní zařízení USB, které sdílejí stejné hostitelský řadič a myši USB může přestat reagovat.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, restartujte počítač se systémem Windows XP.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 878467 - Poslední aktualizace: 27. srpna 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdriver kbsettings kbmaintenance kbperformance kbhardware kbtshoot kbprb KB878467 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:878467

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com