Definice a vysvětlení.Soubor knihovny DLL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 87934 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
3.10 3.11
SYSTÉM WINDOWS
kbusage
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Dynamická knihovna (DLL) soubor je spustitelný soubor, který umožňuje programy pro sdílení kódu a dalších prostředků, které jsou nezbytné k provedení konkrétní úkoly. Systém Microsoft Windows obsahuje soubory DLL, které obsahují funkce a prostředky, které umožňují programům systému Windows pracovat v prostředí systému Windows.

Další informace

Knihovny DLL se nejčastěji jako soubory s.Knihovna DLL rozšíření; však mohou může mít také.EXE nebo jiné rozšíření. Například Shell.dll. poskytuje Object Linking and Embedding (OLE) přetažení rutin, které pomocí systému Windows a další programy.

Kernel.exe, User.exe a Gdi.exe jsou knihovny DLL s příklady.EXE rozšíření. Poskytují kódu, dat nebo rutin pro programy spuštěné v operačním systému Windows. Například jeden z těchto obsahuje soubory programů používá funkci "createwindow" Při vytvoření nového okna na obrazovce.

V systému Windows instalovatelný ovladač je také knihovnu DLL. Program lze Otevřete, povolit, dotazování, zakázat a zavřete ovladač na základě pokynů, které jsou zapsány v souboru knihovny DLL.

Knihovny DLL může být nalezeno v adresáři Windows adresář Windows\System nebo v adresáři aplikace sady.

Pokud je spuštěn program a jeden ze souborů DLL je chybí nebo je poškozen, můžete obdržet chybovou zprávu jako: "Nelze najít xyz.dll". Pokud je spuštění programu pomocí souboru DLL zastaralé nebo neslučitelné soubory DLL, může zobrazit chybová zpráva "Undefined dynalink volání". V těchto situacích musí být získán a umístěny do správného adresáře program správně spustit, aby soubor knihovny DLL.

Jak určit původ souboru DLL


Určení čísla verze, název společnosti nebo jiné informace o souboru:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Najíta klepněte na tlačítko Soubory nebo složky.
  2. V S názvem Typ pole, klepněte na název souboru, který chcete najít, například "shell32.dll" (bez uvozovek), Místní pevné disky nebo písmeno jednotky, které chcete hledat v Oblast hledání pole a pak klepněte na tlačítko Najít nyní.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor v seznamu nalezených souborů, klepněte na tlačítko Vlastnostia klepněte Verze na kartě.


Pokud soubor je soubor Microsoft, extrahujte novou kopii souboru. Informace o extrahování souborů systému Windows naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
ID ČLÁNKU: 129605
Název: Jak extrahovat původní komprimované Windows soubory

Pokud název společnosti uvedený na kartě verze je jiná než společnosti Microsoft, obraťte se na výrobce.

Vlastnosti

ID článku: 87934 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 95
  • Microsoft Windows 3.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbprod2web kbmt KB87934 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:87934

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com