Windows XP hoolduspaketi SP2 installimisel kuvatakse tõrketeade "The product key used to install Microsoft Windows may not be valid" ("Microsoft Windowsi installimiseks kasutatud tootevõti ei pruugi olla kehtiv").

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 883254 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SÜMPTOMID

Kui proovite installida Microsoft Windows XP hoolduspaketti SP2, võite saada järgmise tõrketeate:
The product key used to install Microsoft Windows may not be valid. (Microsoft Windowsi installimiseks kasutatud tootevõti ei pruugi olla kehtiv). Selle tõrketeate kuvamise põhjuse ja selle probleemi lahendamise kohta lisateabe saamiseks külastage veebisaiti www.howtotell.com/xpsp2.

PÕHJUS

See probleem võib ilmneda juhul, kui Windows XP installimiseks kasutatav tootevõti kattub tootevõtmega, mille Microsoft on määratlenud kehtetuks.

ERALDUSVÕIME

Värskendusteenustele (nt Windowsi värskendustele või automaatvärskendustele) juurdepääsuks peab teil olema installitud ehtne Microsoft Windowsi tarkvara. Kui olete kodu- või ärikasutaja ning teil pole Microsoftiga sõlmitud hulgilitsentsilepingut, võite olla langenud tarkvarapiraatluse ohvriks. Kui teie arvutisse oli Windows XP eelinstallitud, pöörduge edasimüüja või seadme algse tootja poole, et kontrollida, kas teile müüdi ikka ehtne Windowsi tarkvara.

Tarkvarapiraatluse kahtlusest teatamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/piracy/Reporting.mspx
Seadusliku Windows XP jaemüügitoote hankimiseks pöörduge kohaliku edasimüüja poole või külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/products/info/default.aspx?View=22
Kui elate väljapool USA-d, pöörduge oma piirkonna Microsofti esindaja poole. Kohaliku esinduse asukoha kindlakstegemiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/worldwide/
Kui olete Microsofti hulgilitsentsilepinguklient ja teil on Windows XP Professionali kasutamise litsents, kuid seadistasite oma arvuti kehtetu võtme abil, klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli vaatamiseks järgmist artiklinumbrit:
328874 Hulgilitsentsi tootevõtme muutmine arvutis, mis töötab Windows XP hoolduspaketiga SP1 ja Windows XP uuemate versioonidega

Atribuudid

Artikli ID: 883254 - Viimati läbi vaadatud: 24. aprill 2007 - Redaktsioon: 2.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition Service Pack 2 (SP2)
Märksõnad: 
kbtshoot kbprb KB883254

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com