Як виправити неполадки виявлення та підключення до Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 883258 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Після інсталяції пакета оновлень 2 (SP2) для Windows XP, пристрій Bluetooth, який раніше нормально працював у Windows XP з пакетом оновлень 1 і підтримки, Bluetooth, Безпроводові пристрої можуть працювати неправильно. У цій статті описано процес виправлення:
 • Проблеми з виявленням пристроїв Bluetooth.
 • Служба виявлення проблеми.
 • Проблеми визначення та підключення до пристрою.

ВСТУП

Наведено рекомендації щодо їх усунення пристрій Bluetooth, якщо пристрій, припиняє роботу після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP.

Додаткові відомості

Основні способи виправлення неполадок

Цей розділ цієї статті, містить основні способи Вирішення проблем Bluetooth, яка виникає після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP.

Наведені в цьому розділі призначено для початкового та середнього користувачів. Якщо наведені в цьому розділі, не вирішує проблему, можна спробувати інтерактивні елементи, зазначені в полі "Розширене виправлення неполадок"розділ цієї статті.

Цей розділ цієї статті, обговорюються такі питання:

інтерактивні елементи, спробуйте спочатку

Спочатку спробуйте наступні основні способи виправлення неполадок. Швидко, вони можуть вирішити вашу проблему.
 1. Пристрій Bluetooth, які використовують акумулятори, переконайтеся, що ваші батареї стягується.
 2. Якщо того, як пристрій Bluetooth, які використовують приймач-передавач, який підключається до комп'ютера за допомогою USB-порту, спробуйте підключити приймач-передавач до іншого USB-порту на комп'ютері.
 3. Якщо є кілька пристроїв Bluetooth, підключені до комп'ютера, тимчасово Видаліть пристрої, які не потрібно розблокувати. Якщо додаткові USB-пристроїв, спробуйте видалити будь-який USB-пристрої, які не потрібно інстальовано під Вільний час виправлення неполадок. За наявності декількох пристроїв, підключених за допомогою USB, це може заважати приймач-передавач Bluetooth.
 4. Переконайтеся, що пристрій Bluetooth, яку потрібно увімкнено, і що його ввімкнуто.

інтерактивні елементи, виконувані, якщо це пристрій Bluetooth не виявлено під Вільний час запит на додавання пристрою

Спосіб 1: Переконайтеся, що інстальовано пакет оновлень 2 для Windows XP
Переконайтеся, що у вас інстальовано Windows XP SP2. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть запустити.
 2. У полі " Відкрити " введіть winver.exeпісля чого натисніть OK.
 3. У діалоговому вікні Про Windows , переконайтеся, що інстальовано Windows XP SP2.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Про діалогове вікно Windows


 4. Якщо пакет оновлень 2 для Windows XP у списку, скористайтеся способом 2. Якщо немає Якщо Windows XP з пакетом оновлень 2, повторно інсталювати пакет оновлень. Щоб інсталювати пакет оновлень 2 для Windows XP, виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. У браузері Internet Explorer, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://Update.Microsoft.com/
  2. Якщо в будь-яких важливих оновлень, доступні для вашого комп'ютера, інсталюйте їх. Для цього натисніть кнопку інсталювати оновлення.Якщо це буде запропоновано перезавантажити комп’ютер-зразок, після інсталяції всіх оновлень, перезавантажте комп’ютер-зразок.

   Увага! Можливо, знадобиться перезавантажити комп’ютер-зразок, після інсталяції деяких оновлень. Після перезавантаження комп'ютера, вміст, який зараз переглядаєте більше не будете бачити. Тому, перш ніж продовжити, можливо, зручніше створити на робочому столі ярлик для цієї веб-сторінка, таким чином, можна буде легко повернутися до сторінки, двічі клацнувши ярлик. Щоб створити ярлик для цієї веб-сторінка, на робочому столі, виконайте такі інтерактивні елементи.
   1. На цій сторінці, клацніть правою кнопкою миші та виберіть команду Створити ярлик.
   2. У діалоговому вікні браузера Internet Explorer клацніть так , щоб створити ярлик на робочому столі.
Спосіб 2: Переконайтеся, що виявити пристрій Bluetooth та що на комп'ютері встановлено для пристроїв Bluetooth, підключення до вашого комп'ютера
 1. Bluetooth піктограму в області сповіщень, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Параметри Bluetooth.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  динамічна піктограма Bluetooth


  Примітка Якщо динамічна піктограма Bluetooth не в області сповіщень, у меню Пуск, натисніть запустити, введіть bthprops.cplпісля чого натисніть OK. Щоб команда bthprops.cpl переконайтеся, що у Windows XP SP2, підтримує адаптер Bluetooth, і адаптер Bluetooth успішно інстальовано на комп'ютері під керуванням Windows XP SP2.Щоб отримати додаткові відомості про те, як інсталювати адаптер Bluetooth і пристроїв Bluetooth, у Windows XP з пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  883259 Інсталяція та налаштування пристроїв Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2
 2. На вкладці " Параметри " установіть прапорець увімкнути виявлення і натисніть кнопку Застосувати.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  діалогове вікно пристроїв Bluetooth


 3. Для пристроїв Bluetooth, підключення до комп'ютера, установіть прапорці поруч із пристроями Bluetooth, що дозволяє, підключення до цього комп'ютера і натисніть кнопку OK.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  діалогове вікно пристроїв Bluetooth


Розширене виправлення неполадок

У цьому розділі, призначений для досвідчених користувачів. Якщо ви не певні, чи можете виконувати розширене виправлення неполадок, по допомогу до більш досвідчений користувач або до служби технічної підтримки. Щоб отримати відомості про те, як це зробити відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/
Розділі цієї статті, обговорюються такі питання.Увага! Цей розділ, спосіб або завдання, містить вказівки, про внесення змін до реєстру. Проте, серйозні проблеми можуть виникнути якщо внесені зміни до реєстру неправильні. Таким чином, переконайтеся, що ретельно виконані такі інтерактивні елементи. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Після цього можна відновити реєстр, якщо виникає проблема. Щоб отримати додаткові відомості про архівувати та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру в ОС Windows

Що робити, якщо пристроїв Bluetooth не працюють

Якщо це пристрій Bluetooth нормально працював у Windows XP з пакетом оновлень 1, деякі драйвери для Bluetooth може не застосували належним чином.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть запустити.
 2. Тип Regeditпісля чого натисніть OK.
 3. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\ {e0cbf06c-cd8b-4647-bb8a-263b43f0f974}
 4. У меню Edit натисніть кнопку " Видалити".
 5. У меню " файл " натисніть кнопку " Exit , щоб закрити редактор реєстру".
 6. Натисніть кнопку Пуск і виберіть запустити.
 7. Тип Devmgmt. MSCпісля чого натисніть OK.
 8. Знайдіть і клацніть потрібний пристрій Bluetooth-радіо.
 9. У меню " дія " натисніть кнопку " Видалити , щоб видалити пристрій Bluetooth".
 10. Після видалення пристрою Bluetooth клацніть оновити конфігурацію устаткування меню дія ».
 11. Після Bluetooth пристрій належним чином виявлено, інстальовано драйвери для Windows XP SP2-Bluetooth. У меню " файл " натисніть кнопку " Exit , щоб закрити Диспетчер пристроїв".

Що робити, якщо пристрій не виявлено.

 1. У диспетчері пристроїв знайдіть Bluetooth-радіоі переконайтеся, що радіо є у списку. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть запустити.
  2. Тип Devmgmt. MSCпісля чого натисніть OK.
  3. Знайдіть і клацніть потрібний пристрій Bluetooth-радіо.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Вікно диспетчера пристроїв


 2. Визначити, що в даний Вільний час інші пристрої USB підключено. Пристрій Bluetooth не можуть мати достатньо енергії.

  Якщо не знайдено, у диспетчері пристроїв, або на панелі керування, приймач-передавач не отримання достатньо енергії для виявлення. Спробуйте, відключити інші USB-пристрої.

  запис А бізнес-партнера в диспетчері пристроїв та Панель керування, існує для пристрою, але пристрій не виявлено, або не підключений належним чином, пристрій може не мати підтверджено через Підтримка програмного забезпечення.

Примітки
 • Коли приймач-передавач відключений, Windows буде видалено з Bluetooth-радіо категорії в диспетчері пристроїв, але піктограма Пристроїв Bluetooth , залишаться на панелі керування.
 • Пристрої Bluetooth, зазвичай, потрібно не більше 500 ма (mA). Визначити, що інші пристрої USB підключено. Можливо, щоб додати автономним живленням концентратора USB, підтримка додаткових пристроїв, на USB-порту.
 • Якщо пристрій не вдається виконати автентифікацію під Вільний час виявлення, видалення пристрою та повторного запит на додавання без ключа доступу.
 • Якщо попередні кроки не вирішують проблему, спробуйте до пристрою на іншому комп'ютері. Якщо пристрій не працює на іншому комп'ютері, йдеться в ОС Windows.

Що робити, якщо у вас виникли повільне підключення пристрою Bluetooth або пристрій відключається.

Якщо пристроїв Bluetooth повільне підключення або їх відключити, визначення нижче.
 • Які пристрої на правильний відстані? Пристрої, може бути краю їх діапазон. Переміщення пристроїв ближче разом. Також пристрої можуть бути дуже близько до одного. Перемістіть далі, за винятком пристроїв. Крім того, документації виробника пристрою, діапазон передачі.
 • Це один з пристроїв зайнятий Наприклад, принтер, можуть мати інші підключення, що перешкоджає підключення до. Для запобігання забагато підключень, тому що вони не виявити встановити пристрої. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Bluetooth піктограму в області сповіщень, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Параметри Bluetooth. Якщо динамічна піктограма Bluetooth не в області сповіщень, у меню Пуск, натисніть запустити, введіть bthprops.cplпісля чого натисніть OK.
  2. На вкладці " Параметри " клацніть, щоб зняти прапорець увімкнути виявленняЗастосуватита натисніть кнопку OK.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   діалогове вікно пристроїв Bluetooth


 • Інші пристрої працюють в однаковому діапазоні частоти як пристроїв Bluetooth? Радіочастотної Bluetooth-це 2,4 гігагерц (ГГц). Інші пристрої, можуть бути такі:
  • Безпроводові телефони, які використовують діапазон 2.4 ГГц.
  • НВЧ.
  • X-10-пристроїв, зокрема ті, які керують автоматичним освітленням та універсального дистанційного керування.
  • Яких використовується протокол 802.11 бездротових мереж. (Цих мереж, також відомий як Wi-Fi мережі.)
  Примітка Воду та стіни можуть впливати на Bluetooth-радіо мовлення.

Що робити, якщо деякі Bluetooth пристрій, що містить більше не працюють

Ця проблема може виникати в тому, що Bluetooth драйвери, які надаються корпорацією Майкрософт, підтримує різні набори профілів, ніж драйвери, які надаються кілька сторонніх постачальників. Драйвери корпорацією Майкрософт також підписані і тому буде інстальовано драйвер підтримується Bluetooth адаптери сторонніх виробників, замість. Програма установки Windows XP SP2 намагається визначити, чи наявний драйвер сторонніх виробників. Якщо інстальовано драйвер сторонніх виробників, не інсталює драйвери корпорацією Майкрософт Bluetooth. Ця дія гарантує, що на наявні налаштування не змінено. Якщо обидва встановлені драйвера, а також Bluetooth-радіо було підключено до комп'ютера, драйвер корпорацією Майкрософт будуть завантажуватися через те, що він має підпис.

Якщо критичних відсутні функціональні можливості, може відновити, підтримка сторонніх виробників. Щоб це зробити, виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка Наведені нижче кроки передбачають, що інстальовано Підтримка програмного забезпечення сторонніх виробників. Якщо це не так, інсталюйте його відповідно до інструкцій виробника. Потім виконайте наведені нижче інтерактивні елементи з точки зору автоматична інсталяція де адаптер підключено до комп'ютера.
 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть запустити.
 2. Тип Devmgmt. MSCпісля чого натисніть OK.
 3. Знайдіть і розгорніть Bluetooth-радіо.
 4. адаптер Bluetooth, клацніть правою кнопкою миші та виберіть пункт Властивості.
 5. Відкрийте вкладку драйвер натисніть кнопку " Оновити драйвер".
 6. Інсталюйте оновлений драйвер вручну за допомогою параметра диска у вікні майстра. Знайдіть виробника інсталяційні файли і потім, знайдіть файл. inf, потрібний для інсталяції драйвера.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування


 7. Завершити його кроки для установки програмного забезпечення.
На цьому етапі сторонніх виробників умови, що драйвери має працювати. У будь-який момент повторного перелічення адаптер Bluetooth, буде переінсталювати драйвер Microsoft та повторіть процедуру. Цю проблему, буде відбуватися лише, якщо драйвер сторонніх виробників, буде видалено, або якщо інстальовано в іншому адаптеру-моделі.

Ви можете розглянути, якщо у вас є проблеми з підключення до особистих локальної мережі (ПАНОРАМУВАННЯ)

Зверніть увагу на такі моменти:
 • Можливо, пристрій поза припустимим діапазоном. Коли ця проблема виникає, з'явиться таке протокол IMAP про помилку:
  Windows не вдалося підключитися до мережі, що підтримують Bluetooth пристрій. Це може вимикатися, поза припустимим діапазоном, або його не настроєно для прийняття підключення. Зверніться до документації до пристрою, щоб дізнатися, як налаштувати прийняти підключення.
 • Пристрій, може знадобитися повторна перевірка автентичності. Ця проблема виникає, ви отримаєте протокол IMAP про помилку:
  Пристрій Bluetooth мережний, потребує повторної автентифікації. Ви хочете, щоб продовжити з цього кроку?

  Натисніть кнопку "Так" повторно виконати перевірку.

  Натисніть "Ні" для повернення до у діалоговому вікні пристроїв Bluetooth-мережі.
 • Інші запитання може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося виконати підключення Bluetooth мережний пристрій. Зверніться до документації до пристрою для отримання додаткових відомостей про те, як вирішити цю проблему.

Ви можете потрібно взяти до уваги, якщо пристрій Bluetooth, не вдається знайти до пов'язаних служб

Не вдається настроїти службу для пристрою, визначити, наступне:
 • Пристрій Bluetooth фільтрування належним чином? Після інсталяції та автентифікація пристрій Bluetooth, пристрій може надавати застосунок-служба, які не стосуються тип обладнання. Ці служби, увімкніть різні інтерактивні елементи, між комп'ютером і пристроєм. Наприклад, пристрій може надати на віддалений доступ. Інший пристрій, наприклад, комп'ютера, також надати віддалений доступ. У цьому випадку слід відфільтрувати інші пристрої віддалене з'єднання, щоб запобігти підключення віддалене з'єднання призначення.

  Якщо інсталювати Bluetooth-принтера за допомогою Майстра установки принтерів, фільтрування недоступна. Ви не можете знайти, пристрій, який ви шукаєте, спробуйте інсталювати принтер за допомогою Безпроводового посилання на панелі керування.
 • Служба не надається? Пристрій не дає служби, яку ви шукаєте? Пристрої Bluetooth, мають різні служби. Служби можуть відрізнятися залежно від пристрою, а не всі пристрої, буде мати ті ж застосунок-служба. Наприклад, є кілька профілів друку, які можуть бути доступні. Проте, Windows XP підтримує тільки профіль кабель профіль заміну друку для принтера Bluetooth.
 • Доступні для інших служб? Чи є будь-які діє застосунок-служба, яких можна? Пристрій Bluetooth не можуть мати будь-яких служб. Пристрій може фільтрування за застосунок-служба, що пристрій підтримує, що комп’ютер-зразок не. Якщо пристрій не вдалося знайти службу, зверніться до виробника, за допомогою, початок цього пристрою для роботи. Вам може знадобитися додаткове Підтримка програмного забезпечення.

  Пристрій може потребують автентифікації, перш ніж можна вибрати служби. Наприклад, якщо потрібно підключитися до Інтернету з мобільного телефону Bluetooth Мережна служба віддалене з'єднання має бути ввімкнуто. мобільний телефон, необхідно інсталювати та автентифікацію, перш ніж можна вибрати мережні служби віддалене з'єднання. У цьому випадку, інсталюйте пристрій Бездротової посилання на панелі керування.

Що робити, якщо пристрій Bluetooth, втрачає зв'язок

Ця проблема може виникнути, після того, як пристрій Bluetooth не розпізнає створення пари до комп'ютера під керуванням Windows XP. Іноді з'єднання відомості про пристрій може бути втрачено, або через те, що пристрій скинуто або з інших проблем.

Якщо пристрої Bluetooth, не вдається підключитися до комп'ютера під керуванням Windows XP, виконайте наведені нижче дії:
 1. Відкрийте Пристроїв Bluetooth на панелі керування і переконайтеся, що пристрій зазначено. Якщо пристрій у списку, Windows XP не втрачено дані для створення пари.

  Примітка Щоб за допомогою Пристроїв Bluetooth на панелі керування, переконайтеся, що адаптер Bluetooth підтримується Windows XP SP2, і що адаптер Bluetooth успішно інстальовано на комп'ютері під керуванням Windows XP SP2.Щоб отримати додаткові відомості про те, як інсталювати адаптер Bluetooth і пристроїв Bluetooth, у Windows XP з пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  883259 Інсталяція та налаштування пристроїв Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2


  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування


 2. Перевірте, якщо пристрій втратив створення пари інформації.


Вирішення проблем із пристроями в ОС Windows Vista відвідайте такий веб-сторінку Майкрософт:

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про пристрій Buetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
840635 Не вдається інсталювати пристрій Bluetooth, після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP
889814 Як видалити підтримку для безпроводових пристроїв Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2
841803 Список драйверів радіо Bluetooth, які входять до складу Windows XP SP2

Властивості

Номер статті: 883258 - Востаннє переглянуто: 20 серпня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2, у разі використання з:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Ключові слова: 
kbresolve kbnomt kbgraphxlink kbscreenshot kbhardware kbwireless kbtshoot kbmt KB883258 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 883258

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com