Виправлення неполадок Bluetooth виявлення і підключення у Windows XP з пакетом оновлень 2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 883258 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Після інсталяції Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2), Bluetooth пристрій, що раніше функціонує належним чином у Windows XP SP1 і що підтримує Bluetooth, бездротові пристрої можуть не функціонувати належним чином. У цій статті описано виправлення:
 • Проблеми виявлення пристрою Bluetooth.
 • Служба виявлення проблем.
 • Пристрій підключення і виявлення питання.

Введення

Ця стаття містить кроки усунення пристрою Bluetooth, якщо ваш пристрій припиняє роботу після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP.

Додаткові відомості

Основні методи Вирішення проблем

Цей розділ статті містить основні способи виправлення несправностей для усунення проблем Bluetooth, які можуть виникнути після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP.

Наведені в цьому розділі підходять для початку проміжні користувачам. Якщо наведені в цьому розділі не вирішує проблему, ви можете спробувати кроки в на "Розширене виправлення неполадок"розділ цієї статті.

У цьому розділі статті містяться такі розділи:

Кроки, щоб спробувати в першу чергу

Спочатку спробуйте такі основні кроки. Вони можуть швидко вирішити вашу проблему.
 1. Пристрій Bluetooth використовує батарейки, переконайтеся, що ваші батареї стягується.
 2. Якщо пристрій Bluetooth використовує приймач, який підключається до комп'ютера через USB-порту, спробуйте підключитися на приймач-передавач до іншого USB-порту на комп'ютері.
 3. За наявності кількох пристроїв Bluetooth підключено до комп'ютера, тимчасово видаліть пристрої, які ви не усунення несправностей. Якщо додатковий USB-пристроїв, спробуйте видалити будь-який USB-пристроїв, що ви не повинні мати встановлений під Вільний час виправлення неполадок. Якщо у вас є кілька пристрої, підключені за допомогою USB, це може втручатися Bluetooth-трансивер.
 4. Переконайтеся, що пристрій Bluetooth, яку потрібно ввімкнуто, і що вона включена.

Кроки, щоб спробувати, якщо пристрій Bluetooth не виявлено під Вільний час запит на додавання пристрою

Спосіб 1: Переконайтеся, що інстальовано пакет оновлень 2 для Windows XP
Перевірити, чи інстальовано Windows XP SP2. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. У в Відкрити Поле, тип winver.exeа потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. У в Про Windows діалогове вікно, переконайтеся, що інстальовано Windows XP SP2.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Про діалогове вікно Windows


 4. Якщо зазначено пакет оновлень 2 для Windows XP, спробуйте спосіб 2. Якщо Якщо Windows XP з пакетом оновлень 2 немає у списку, інсталювати пакет оновлень знову. Щоб інсталювати Windows XP з пакетом оновлень 2, виконайте такі дії:
  1. В Internet Explorer відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://Update.Microsoft.com/
  2. Якщо будь-які важливі оновлення для вашого комп'ютера, інсталюйте їх. Для цього натисніть кнопку Інсталювати оновлення. Якщо буде запропоновано перезавантажити комп’ютер-зразок після інсталяції всіх оновлень, перезавантажте комп’ютер-зразок.

   Важливо. Можливо, доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок після інсталяції деяких оновлень. Під Вільний час перезавантаження комп ' ютера, вміст, який ви зараз читаєте більше не відображається. Отже, перш ніж продовжити, ви можете знайти його корисним, щоб створити для цієї веб-сторінка ярлик на робочому столі, так що ви можете легко повернутися до сторінки, двічі клацнувши ярлик. Щоб створити для цієї веб-сторінка ярлик на робочому столі, виконайте такі дії:
   1. Клацніть цю сторінку правою кнопкою миші та виберіть пункт Створити ярлик.
   2. У діалоговому вікні Internet Explorer натисніть кнопку Так створити ярлик на робочому столі.
Метод 2: Переконайтеся, що пристрій Bluetooth є видимим, і ваш комп’ютер-зразок налаштований Дозволити пристроям Bluetooth підключатися до комп'ютера
 1. Правою кнопкою миші піктограму Bluetooth в області сповіщень а потім натисніть кнопку Відкрити настройки Bluetooth.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  динамічна піктограма Bluetooth


  Примітка. Якщо динамічна піктограма Bluetooth не в області сповіщень, клацніть Почати, натисніть кнопку Запустити, тип bthprops.CPLа потім натисніть кнопку Гаразд. сценарій виконання команди bthprops.cpl , переконайтеся, що Windows XP SP2 підтримує адаптер Bluetooth і адаптер Bluetooth успішно інстальовано на комп'ютері під керуванням Windows XP SP2.Щоб отримати додаткові відомості про те, як інсталювати адаптер Bluetooth і Bluetooth пристроїв у Windows XP з пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  883259Як установити та настроїти пристрої Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2
 2. На в Параметри TAB, щоб виділити на увімкнути виявлення прапорець і натисніть кнопку Застосувати.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Bluetooth пристрої Запускач діалогових вікон


 3. Щоб дозволити пристроям Bluetooth підключатися до комп'ютера, клацніть, щоб вибрати з Дозволити пристроям Bluetooth підключатися до цього комп'ютера прапорець і натисніть кнопку Гаразд.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Bluetooth пристрої Запускач діалогових вікон


Додаткові інтерактивні елементи з усунення неполадок

Цей розділ розраховано на досвідчених користувачів комп'ютера. Якщо ви не виконувати розширене виправлення неполадок, ви можете звернутися по допомогу або зверніться до представник служби підтримки клієнтів. Відомості про те, як це зробити відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus/
Розділ статті містяться такі розділи.Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows

Що ви можете зробити, якщо Bluetooth пристрої не працюють

Якщо пристрій Bluetooth функціонувала належним чином у Windows XP SP1, деякі драйвери Bluetooth можливо не Оновлено належним чином.

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. Тип Regeditа потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. Знайдіть і клацніть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\ {e0cbf06c-cd8b-4647-bb8a-263b43f0f974}
 4. На в Редагувати меню, натисніть Видалити.
 5. На в Файл меню, натисніть Вихід Щоб вийти з редактора реєстру.
 6. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 7. Тип Devmgmt. mscа потім натисніть кнопку Гаразд.
 8. Знайдіть і клацніть пристрій Bluetooth радіо.
 9. На в Дія меню, натисніть Видалити видалення пристрою Bluetooth.
 10. Після видалення пристрою Bluetooth, виберіть Оновити конфігурацію устаткування на в Дія меню.
 11. Після Bluetooth пристрою правильно виявлено, Windows XP SP2 Bluetooth драйвери інстальовано. На в Файл меню, натисніть Вихід Щоб вийти з диспетчера пристроїв.

Що можна робити, якщо ваш пристрій не виявлено

 1. У диспетчері пристроїв знайдіть Радіоприймачі Bluetoothа потім переконайтеся, що вказана на радіо. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
  2. Тип Devmgmt. mscа потім натисніть кнопку Гаразд.
  3. Знайдіть і клацніть пристрій Bluetooth радіо.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Вікно диспетчера пристроїв


 2. Визначити, що інші USB-пристрої в даний Вільний час підключені. Пристрій Bluetooth не може мати достатню потужність.

  Якщо немає записів у диспетчері пристроїв або на панелі керування, на приймач-передавач не є одержання бракує увімкнути живлення для виявлення. Спробуйте відключити інші USB-пристрої.

  Якщо диспетчер пристроїв та Панель керування запис А бізнес-партнера існують для пристрою, але пристрій не виявлено або не підключено належним чином, пристрій може не мати підтверджено через Підтримка програмного забезпечення.

Примітки
 • Коли на приймач-передавач unplugged, Windows видалить на Радіоприймачі Bluetooth категорії в диспетчері пристроїв, але в Bluetooth пристрої Піктограма залишатиметься в панелі керування.
 • Bluetooth пристрої зазвичай вимагають 500 ма (mA). Визначити, що інші пристрої USB, підключені. Можливо, доведеться додати автономним живленням концентратора для підтримки додаткових пристроїв USB-порт.
 • Якщо пристрій не автентифікації під Вільний час цього процесу, видаліть пристрій а потім додати його знову без ключа доступу.
 • Якщо попередні кроки не вирішує проблему, спробуйте пристрою на інший комп’ютер-зразок. Якщо пристрій не працює на іншому комп'ютері, в Windows це питання.

Що ви можете зробити, якщо ви відчуваєте повільне з'єднання з Bluetooth пристрою або пристрій відключається

Якщо пристрої Bluetooth є повільне з'єднання, або якщо вони відключитися, визначити наступне:
 • Чи пристроїв на потрібній відстані від? Пристрої можуть бути на межі своєї досяжності. Наблизитися до пристроїв разом. Крім того, пристрої можуть бути занадто близько до один одного. Перемістити пристроїв далі один від одного. Крім того, документації виробника пристрою, дальність передачі.
 • Це один з пристроїв занадто зайнятий? Наприклад, принтер може мати інші підключення, які не дозволяють підключення до. Для запобігання занадто багато підключень, набір пристроїв, так що вони не є видимим. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Клацніть правою кнопкою миші на Bluetooth динамічна піктограма в області сповіщень а потім натисніть кнопку Відкрити настройки Bluetooth. Якщо на Bluetooth динамічна піктограма не в області сповіщень, клацніть Почати, натисніть кнопку Запустити, тип bthprops.CPLа потім натисніть кнопку Гаразд.
  2. На в Параметри Вкладка, зніміть із увімкнути виявлення Установіть прапорець, клацніть Застосуватиа потім натисніть кнопку Гаразд.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Bluetooth пристрої Запускач діалогових вікон


 • Інші пристрої працюють в тому ж частотному діапазоні як Bluetooth пристроїв? Bluetooth радіо частоти є 2,4 гігагерц (ГГц). Інші пристрої можуть включати наступне:
  • Бездротові телефони, які використовують 2.4 GHz діапазон.
  • Мікрохвильові печі.
  • X 10 приладів, як ті, які керують автоматичним освітленням і універсального пульта дистанційного керування.
  • Мереж, які використовують протокол 802.11 бездротових. (Ці мережі, також відомий як Wi-Fi мережі.)
  Примітка. Вода і стін може вплинути на передачу даних по радіо Bluetooth.

Що ви можете зробити, якщо деякі пристрої Bluetooth має більше не функцій

Ця проблема може виникнути тому, що Bluetooth драйвери, які надаються корпорацією Майкрософт підтримку різним набором профілів, ніж драйвери, що надаються деякими сторонніх виробників. Драйвери корпорацією Майкрософт також підписані і будуть встановлені замість стороннього драйвера для підтримуваних Bluetooth адаптери. Програма установки Windows XP SP2 буде намагатися виявити, якщо драйвер сторонніх постачальників присутня. Якщо інстальовано драйвер сторонніх постачальників виробника, корпорацією Майкрософт Bluetooth драйвери не буде встановлювати. Ця дія гарантує, що існуючі налаштування не змінено. Якщо обидві умови були встановлені драйвери, і радіо Bluetooth були підключені до комп'ютера, корпорацією Майкрософт драйвер б завантажити, оскільки її підписано.

Якщо відсутні функціональні можливості є критичним, може відновити підтримки виробників. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.

Примітка. Виконання подальших дій передбачає, що інстальовано Підтримка програмного забезпечення сторонніх виробників. Якщо це не так, інсталювати Підтримка програмного забезпечення відповідно до інструкцій виробника. Потім виконайте такі інтерактивні елементи з моменту автоматична інсталяція де адаптер підключається до комп'ютера.
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. Тип Devmgmt. mscа потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. Знайдіть і розгорніть Радіоприймачі Bluetooth.
 4. Клацніть правою кнопкою адаптер Bluetooth і натисніть кнопку Властивості.
 5. На в Драйвер вкладки, натисніть кнопку Оновлення драйвера.
 6. Інсталюйте оновлений драйвер вручну за допомогою на Є дублювання диска параметр у майстрі. Знайдіть виробника інсталяції файли а потім знайти файл. inf, потрібний для інсталяції драйвера.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування


 7. Повний кроки установки виробника програмного забезпечення.
У цей момент сторонніх виробників умови, водії повинні працювати. Якщо в будь-який момент ви запустити адаптер Bluetooth, буде переінсталювати драйвер Microsoft, і ви повинні повторити процедуру. Ця проблема буде відбуватися лише, якщо драйвер сторонніх постачальників виробника, буде видалено, або якщо інстальовано іншу модель адаптера.

Ви можете розглянути, якщо у вас є проблеми з підключеннями особистої мережі (PAN)

Розглянемо наступні моменти:
 • Пристрій може бути з діапазону. Коли ця проблема виникає, з'явиться таке протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося зв'язатися із пристроєм Bluetooth включений мережі. Це може бути вимкнено, припустимого діапазону, або його не налаштовано на прийняття підключень. Зверніться до документації вашого пристрою для інформації про те, як налаштувати його на прийняття підключень.
 • Пристрій може знадобитися Повторна перевірка автентичності. Коли ця проблема виникає, ви отримаєте протокол IMAP про помилку:
  Пристрій Bluetooth включений глобальна мережа потребує повторної автентифікації. Чи бажаєте ви продовжити з цього кроку?

  Натисніть кнопку "Так", щоб здійснити повторну автентифікацію.

  Натисніть кнопку "Ні", щоб повернутися до Запускач діалогових вікон мережних пристроїв Bluetooth.
 • Для інших питань може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  Не вдалося підключитися до пристрою Bluetooth включений мережі. Будь ласка, зверніться до документації вашого пристрою для отримання додаткової інформації про те, як усунути цю проблему.

Ви можете розглянути, якщо пристрій Bluetooth не може знайти до пов'язаних служб

Якщо не вдається налаштувати служби для вашого пристрою, щоб визначити такі:
 • Пристрій Bluetooth фільтрування правильно? Після автоматична інсталяція та перевірки автентичності пристрою Bluetooth, пристрій може надати ряд послуг, які не залежать від типу пристрою. Ці служби дають різні інтерактивні елементи між комп'ютером і пристроєм. Наприклад, пристрій може надати віддалений доступ. Іншим пристроєм, комп ' ютера може також надавати віддалений доступ. У цьому випадку потрібно відфільтрувати інші пристрої віддалене з'єднання для запобігання їх від підключення для віддаленого цілей.

  Якщо інсталювати принтер Bluetooth, використовуючи в Майстер установки принтерів, фільтрація не доступна. Якщо не вдалося знайти пристрій, який ви шукаєте, спробуйте інсталювати принтер за допомогою Бездротового зв'язок "один-до-одного" на панелі керування.
 • Недоступна служба? Пристрій не пропонує застосунок-служба, що ви шукаєте? Bluetooth пристрої постачаються з різними службами. застосунок-служба можуть бути різними залежно від пристрою, а не всі пристрої матимуть ті самі служби. Наприклад, є декілька профілів друку, які можуть бути доступні. Однак, Windows XP підтримує тільки в друкованому кабель заміна профіль для друку на принтер Bluetooth.
 • Доступні інші застосунок-служба? Чи є будь-який дійсний застосунок-служба, які ви можете використовувати? Пристрій Bluetooth не може мати будь-які застосунок-служба. Пристрій може фільтрування для номерів, які пристрій підтримує, але, що ваш комп’ютер-зразок не робить. Якщо пристрій не вдалося знайти службу, зверніться до виробника за допомогою цього пристрою для роботи. Вам може знадобитися додаткове Підтримка програмного забезпечення.

  Пристрій може знадобитися автентифікації, перш ніж вибрати послуг. Наприклад, якщо ви хочете, щоб підключитися до Інтернету за допомогою Bluetooth стільникового телефону, комутованих мереж застосунок-служба слід увімкнути. Стільникового телефону повинні бути встановлені і перевірку автентичності, перш ніж вибрати віддалений доступ до мережі застосунок-служба. У цьому випадку, встановити пристрій за Бездротового зв'язок "один-до-одного" на панелі керування.

Що можна робити, якщо пристрій Bluetooth розірвання підключення

Ця проблема може виникнути, коли пристрій Bluetooth не може розпізнати, утворення пари з комп'ютером під керуванням Windows XP. Іноді спаровування відомості про пристрій може бути втрачено, оскільки скидання пристрою або через інші проблеми.

Якщо пристрої Bluetooth не може підключитися до комп'ютера під керуванням Windows XP, виконайте такі дії:
 1. Відкрити Bluetooth пристрої на панелі керування а потім переконайтеся, що пристрій зазначено. Якщо пристрій відображено, Windows XP не втратив спаровування інформації.

  Примітка. Використовувати Bluetooth пристрої на панелі керування переконайтеся, що адаптер Bluetooth підтримує Windows XP SP2, і що адаптер Bluetooth успішно інстальовано на комп'ютері під керуванням Windows XP SP2.Щоб отримати додаткові відомості про те, як інсталювати адаптер Bluetooth і Bluetooth пристроїв у Windows XP з пакетом оновлень 2 клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  883259Як установити та настроїти пристрої Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2


  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Майстер оновлення устаткування


 2. Визначити, якщо пристрій має втратив спаровування інформації.


Довідки з проблем із пристроями у Windows Vista відвідайте такі веб-сторінку Майкрософт:

Посилання

Додаткові відомості про пристрій Buetooth у пакет оновлень 2 для Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
840635Не вдалося встановити пристрій Bluetooth, після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP
889814 Як видалити підтримку Bluetooth бездротового пристрою у Windows XP з пакетом оновлень 2
841803 Список радіо Bluetooth драйвери, які входять до складу Windows XP SP2

Властивості

Номер статті: 883258 - Востаннє переглянуто: 4 червня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Ключові слова: 
kbresolve kbnomt kbgraphxlink kbscreenshot kbhardware kbwireless kbtshoot kbmt KB883258 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 883258

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com