Як установити та настроїти пристрої Bluetooth у Windows XP з пакетом оновлень 2

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 883259
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Для автоматична інсталяція пристрою Bluetooth потрібно лише підключити його. пакет оновлень 2 (SP2) для Windows XP містить драйвери багатьох пристроїв Bluetooth. Якщо Windows не розпізнає пристрій Bluetooth, ви можете використовувати його за допомогою загального програмного забезпечення, яке містить Windows, або можете використовувати драйвер, який надає виробник пристрою. Щоб додати пристрій Bluetooth до комп’ютера, можна використовувати майстер запит на додавання пристроїв Bluetooth. Для настроювання з'єднання Bluetooth використовується елемент «Пристрої Bluetooth» на панелі керування.

Ви можете приєднатися до мережі без точок доступу між пристроями Bluetooth за допомогою протоколу PAN. Під Вільний час сценарій виконання PAN комп’ютер та інші пристрої Bluetooth використовують мережі TCP/IP для обміну даними. Якщо у вас є пристрій Bluetooth, який підтримує віддалений доступ, його можна використовувати як модем. За допомогою майстра запит на додавання принтера можна безпроводовим способом використовувати принтер Bluetooth. Нарешті, ви можете передавати файли між комп’ютерами або пристроями з Bluetooth за допомогою з’єднання Bluetooth. Ця стаття містить покрокові процедури для виконання цих завдань.

Введення

Ця стаття описує, як встановити та налаштувати пристрій Bluetooth у Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2).

Примітка. Якщо інстальовано адаптер Bluetooth, який не підтримується у Windows XP SP2, виконайте рекомендації, які надає виробник адаптера Bluetooth.

автоматична інсталяція адаптера Bluetooth, який є у списку підтримуваних адаптерів для Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2), потребує лише підключення пристрою. Перед підключенням не потрібно настроювати жодні параметри.

Під Вільний час інсталяції підтримуваного адаптера Bluetooth у Windows XP SP2 він стає активним разом з такими компонентами Microsoft.
 • Нумератор Bluetooth Microsoft
  Цей компонент перелічує пристрої Bluetooth і їхні можливості.
 • Пристрій Bluetooth (персональна мережа)
  Цей драйвер підтримує з'єднання PAN між пристроями.
 • Пристрій Bluetooth (інтерфейс транспортного драйвера протоколу RFCOMM [TDI])
  Цей компонент підтримує віддалений доступ до мережі (DUN). Він також підтримує інші види з'єднань між пристроями.
 • Служба підтримки Bluetooth (BthServ)
  Ця служба зберігає та оновлює інформацію про парне підключення пристроїв. Також виконує інші функції Bluetooth.
Ці компоненти доступні в диспетчері пристроїв після інсталяції адаптера Bluetooth. Також інсталюються інші драйвери та компоненти.

Додаткові відомості

Підтримка радіозв’язку Bluetooth

Якщо Windows не розпізнає адаптер Bluetooth, підключений до комп’ютера, Windows XP SP2 може забезпечити загальне Підтримка програмного забезпечення. Якщо у вас виникли проблеми з загальним програмним забезпеченням, ви можете інсталювати драйвер, під керуванням стороннім виробником, який входить до комплекту адаптера Bluetooth.

Щоб отримати додаткові відомості про драйвери радіопристроїв Bluetooth, які входять до складу Windows XP SP2, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
841803 Список драйверів радіопристроїв Bluetooth, які входять до складу Windows XP з пакетом оновлень 2

Конфігурація та пристрої

Елемент «Пристрої Bluetooth» на панелі керування дає змогу настроїти параметри Bluetooth. За його допомогою ви можете зробити одну або кілька таких дій.
 • запит на додавання або видалення пристрою.
 • Переглянути властивості пристрою.
 • Змінити параметри Bluetooth.
 • Додати COM-порт.
На вкладці Пристрої області «Пристрої Bluetooth» відображено усі пристрої, наразі встановлені на комп'ютері. За допомогою вкладки Пристрої можна додати пристрій, видалити пристрій або переглянути властивості пристрою.

Властивості пристрою

Під Вільний час перегляду властивостей пристрою Bluetooth відображається така інформація.
 • тип обладнання.
 • Апаратна адреса адаптера Bluetooth.
 • Дата й Вільний час останнього з'єднання.
 • Інформація про те, чи використовується клавіша доступу для створення пари із пристроєм.
Також можна змінити ім'я, яке Windows використовує для пристрою. Ця зміна також впливає на ім'я, яке використовується в майстрі передавання файлів через Bluetooth і у вікні запит на додавання модема.

На вкладці Служби показано інформацію про служби, які підтримує пристрій. Наприклад, якщо до комп'ютера підключено телефон або особистий цифровий спеціальна можливість (PDA), на цій вкладці можуть відображатися COM-порти, доступні для синхронізації. На цій вкладці також може відображатися комутоване мережне підключення до Інтернету. Можна також вибрати служби, які ви хочете використовувати.

Параметри

На вкладці Параметри області «Пристрої Bluetooth» доступні параметри, які контролюють режим виявлення та підключення пристроїв до комп'ютера. основний маркер варіант, це увімкнути виявлення. Цей параметр дає змогу пристроям виявити комп’ютер, що дає змогу встановити підключення.

Інші параметри на цій вкладці наведено нижче.
 • Дозволити пристроям Bluetooth підключатися до цього комп'ютера
  Цей прапорець контролює, чи можуть будь-які пристрої підключити до комп’ютера. Якщо цей прапорець знято, немає пристроїв можна підключитися до вашого комп'ютера.
 • Оповіщати мене, коли новий пристрій Bluetooth хоче підключити
  Цей параметр контролює, чи відображається сповіщення, коли пристрій намагається підключитися до вашого комп'ютера. Якщо цей прапорець знято, протокол IMAP не з'являється.
Інші параметри на вкладці Параметри дають змогу ввімкнути або вимкнути Bluetooth піктограми в області сповіщень і відновити параметри за промовчанням.

Виявлення
Як правило, комп’ютер-зразок з Bluetooth буде виявляти інші пристрої. Таким чином, потрібно тільки ввімкнути параметр увімкнути виявлення, коли комп’ютер діє як пристрій. Наприклад, можна ввімкнути цей параметр, коли комп’ютер підключено до іншого комп'ютера через мережу PAN. Коли комп'ютери з’єднано через PAN, на одному з комп'ютерів має бути ввімкнуто виявлення.

За промовчанням виявлення не ввімкнуто у Windows XP SP2, оскільки видимий пристрій Bluetooth може бути менш безпечний, ніж невидимий Рекомендовано залишити прапорець увімкнути виявлення знятим, якщо не потрібно, щоб інший пристрій Bluetooth мав змогу виявити комп’ютер-зразок. Після підключення майстер запит на додавання пристрою автоматично вимикає виявлення.

запит на додавання COM-порту

Ви можете додати вхідний порт, який приймає підключення пристрою Bluetooth, або додати вихідний порт, що встановлює підключення до пристрою Bluetooth. Для підключення до пристрою Bluetooth за допомогою COM-порту виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. За допомогою параметрів конфігурації порту в диспетчері пристроїв задайте конфігурацію COM-порту.

  Відомості про правильну швидкість передавання даних та інші параметри зазначені в документації для програми, яку слід використовувати під Вільний час підключення.
 2. Налаштуйте у програмі номер COM-порту, який вказано на останній сторінці майстра запит на додавання пристрою Bluetooth.

  Цей номер також відображається на вкладці COM-порти області «Пристрої Bluetooth».
Пристрої Bluetooth, які використовують COM-порт, потребують спеціальних програм на комп'ютері. Зазвичай ці програми входять до комплекту пристрою. Ці програми також можна отримати від виробників пристрою. Щоб інсталювати програму для сценарій виконання COM-порту, дотримуйтесь інструкцій у документації для програми.

Устаткування

Вкладка Устаткування області «Пристрої Bluetooth» містить список пристроїв Bluetooth, які інстальовано на комп'ютері. Цей самий список відображається в категорії радіоприймачів Bluetooth у диспетчері пристроїв. Якщо вибрати пристрій зі списку та натиснути кнопку Властивості, відобразяться такі самі властивості пристрою, як і в диспетчері пристроїв.

запит на додавання пристрою

Під Вільний час запит на додавання пристрою Bluetooth до комп’ютера виконується обмін відомостями про адреси. Іноді також виконується обмін ключами доступу. Цей процес відомий як створення пари або з’єднання двох пристроїв. Під Вільний час запит на додавання пристрою один з пристроїв має бути видимим. Деякі пристрої дозволяють увімкнути або вимкнути виявлення, а деякі завжди видимі. Наприклад, деякі миші завжди видимий.

Під Вільний час сценарій виконання Bluetooth з'єднання двох комп'ютерів, комп’ютер-зразок, який додається як пристрій повинен discovery, повернув на. Ви можете увімкнути пошук допомогою вкладки Параметри в області «Пристрої Bluetooth».

Кроки, що виконуються на комп'ютері

Щоб додати пристрій, виконайте такі інтерактивні елементи на комп’ютері.
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип bthprops.cplі натисніть кнопку ОК.
 2. Настройки Bluetoothнатисніть кнопку Додати.
 3. У на Майстер запит на додавання пристрою Bluetooth установіть прапорець поруч із пунктом мого пристрою налаштована і готова бути знайдені і натисніть кнопку Далі.

  Примітка. Неможливо натиснути кнопку Далі, доки не встановлено прапорець Пристрій установлено, він готовий до виявлення. Пристрій, виявлення якого вимкнуто, не може бути виявлений під Вільний час пошуку.

  Після натискання кнопка Далі комп’ютер-зразок виконує пошук усіх видимих пристроїв в досяжному діапазоні. Коли пошук завершено, пристрої відобразяться в майстрі.
 4. Виберіть пристрій, щоб додати і натисніть кнопку Далі.

  Після вибору пристрою для запит на додавання можна ввести клавіша доступу для пристрою. клавіша доступу — це код, який використовується для керування доступом до пристрою. З використанням ключа доступу може допомогти підвищити рівень безпеки вашого підключення. Однак, пристрій, що ви додаєте, може не потребувати ключа доступу.
Після введення ключа доступу комп’ютер намагається підключитися до пристрою, щоб перевірити клавіша доступу. Під Вільний час підключення до іншого комп'ютера з'являється протокол IMAP, що комп'ютери намагаються підключитися.

Кроки, що виконуються на пристрої

Коли ви закінчите виконувати кроки на комп'ютері, введіть клавіша доступу на пристрої Bluetooth. Якщо пристрій — це інший комп’ютер-зразок, комп’ютер-зразок відображає протокол IMAP, яке вказує, що ви запитуєте підключення. На комп'ютері, який додається як пристрій Bluetooth, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Клацніть протокол IMAP, яке вказує на те, що ви запитуєте підключення.

  Запуститься майстер запит на додавання пристрою Bluetooth і відобразить поле для введення ключа доступу.
 2. Введіть клавіша доступу. Ви також можете вибрати клавіша доступу, створений для вас.
Після перевірки ключа доступу підключення буде завершено. Тепер пристрій видимий на комп’ютері. Якщо пристрій — інший комп’ютер-зразок, його ім'я видиме на першому комп'ютері.

На останній сторінці майстра запит на додавання пристрою Bluetooth можна вимкнути виявлення на комп'ютері, який ви додали як пристрій. За промовчанням вибрано параметр вимкнення виявлення, щоб комп’ютер-зразок не залишався постійно видимим.

Після запит на додавання пристрою

Після запит на додавання пристрою він з'являється в списку пристроїв Bluetooth. Можна переглянути властивості пристрою, щоб вивчити застосунок-служба, що надаються, змінити ім’я пристрою або отримати іншу інформацію. Також ви можете здійснювати підключення.

Приєднання до особистої мережі

глобальна мережа PAN забезпечує мережне підключення без точок доступу між пристроями Bluetooth. Усі пристрої, які потрібно об’єднати в мережу, мають підтримувати протокол PAN для створення мережі PAN. Для приєднатися до мережі PAN можна використати один із таких методів.
 • Виберіть параметр Приєднатися до особистої мережі (PAN) у меню піктограми Bluetooth на панелі завдань.
 • Двічі клацніть піктограму Мережне підключення Bluetooth в елементі «Мережні підключення» на панелі керування.
 • В області Завдання мережі у вікні «Мережні підключення» виберіть Перегляд мережних пристроїв Bluetooth.
Кожен з цих методів відкриває діалогове вікно Персональна глобальна мережа пристроїв Bluetooth . Це діалогове вікно відображає список пристроїв, до яких можна підключитися. Можна також додати або видалити пристрої з цього списку за допомогою параметрів Боттом частині Запускач діалогових вікон.

Щоб установити зв'язок, виберіть пристрій, до якого потрібно підключитися, і натисніть кнопку Підключити. Після завершення з'єднання між комп'ютером та іншим пристроєм утворюється мережне підключення TCP/IP. (Якщо вибрати вже підключений пристрій, кнопку Підключити буде замінено кнопкою Відключити.)

Примітка. Коли обидва пристрої PAN у підключенні є комп'ютери під керуванням Windows XP, то утворюється з'єднання «точка-точка», і один комп’ютер-зразок не можна використовувати в якості маршрутизатора локальної мережі (LAN) або Інтернету. Для цього вам потрібно точкою доступу до мережі (NAP).

У Windows для призначення адрес комп'ютерів у мережі використовується автоматична приватна IP-адресація (APIPA). Коли використовується APIPA, динамічний протокол конфігурації хоста (DHCP) не потрібен. Щоб переглянути адресу APIPA, введіть ipconfig в командному рядку та натисніть клавішу ENTER. Відобразиться вивід, подібний до такого:
Ethernet adapter Bluetooth Network Connection:
    Connection-specific DNS Suffix . :
    Autoconfiguration IP Address. . . : 169.254.143.66
    Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.0.0
    Default Gateway . . . . . . . . . :
На вкладці Загальні у діалоговому вікні Стан відображено швидкість підключення та відомості про передавання пакетів для підключення. Вкладка Підтримка не відрізняється від аналогічної вкладки для інших мережних підключень. За допомогою вкладки Підтримка можна переглянути інформацію про IP-адресацію, отримати інформацію про з'єднання або відновити підключення.

Додавання модема

У Windows XP SP2 можна додати пристрій Bluetooth, який підтримує віддалений доступ, як модем. Для цього виконайте такі дії.
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип telephon.cplі натисніть кнопку ОК.
 2. На вкладці модеми » натисніть кнопку Додати.

  Відкриється діалогове вікно Вибір пристрою Bluetooth .
 3. Натисніть, щоб вибрати пристрій Bluetooth для використання в якості модему.
Якщо в Windows настроєно виявлення модемів при підключенні адаптерів Bluetooth, Windows автоматично відкриє вікно Виберіть пристрій Bluetooth, коли виявить пристрій Bluetooth, який підтримує віддалений доступ.

Після вибору пристрою його можна настроїти за допомогою параметрів телефона та модема. Для підключення до Інтернету можна створити нове підключення в папці «Мережні підключення».

Примітки щодо підтримки модемів

 • Windows XP автоматично генерується ключ доступу для з'єднання між мобільним телефоном і комп'ютером. Можна використовувати цей ключ доступу або ввести власний. Ключі доступу можуть містити до 16 символів. Ключ доступу потрібно ввести протягом 30 секунд, інакше автентифікацію не буде виконано.
 • Деякі мобільні телефони вже мають ключ доступу. Якщо ваш телефон має ключ доступу, введіть ключ доступу в майстрі підключення Bluetooth.
 • Bluetooth не є безпечною безпроводовою технологією. Ваші дані можуть бути видимі для інших пристроїв і комп'ютерів, які знаходяться в межах досяжності.
 • Якщо мобільний телефон не підтримує віддалений доступ, його не можна інсталювати за допомогою майстра установки устаткування. Встановити телефон за допомогою Bluetooth пристроїв.
 • Якщо мобільний телефон підключено як модем, він відображається в диспетчері пристроїв як модем.

Додавання принтера

Windows XP SP2 підтримує Bluetooth, принтери. За допомогою майстра установки принтера можна отримати доступ до можливостей принтера. Для запуску майстра установки принтерів, натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Принтери й факсита натисніть кнопку Додати принтер.

При виборі Bluetooth-принтера у майстрі додавання принтера комп'ютер виконує пошук Bluetooth-принтерів. Коли комп'ютер знайде принтер, його можна буде вибрати та встановити. Щоб установити принтер, потрібно інсталювати драйвери принтера, як і для будь-якого іншого типу принтера.

Після встановлення принтера порт принтера відображається як порт віртуального Bluetooth-принтера на вкладці Порти діалогового вікна Властивості принтера.

Передавання файлу

За допомогою майстра перенесення файлів через Bluetooth можна передавати по одному файлу за раз між комп'ютером та іншим пристроєм Bluetooth. Наприклад, ви можете передавати файли між комп’ютером і мобільним телефоном або КПК. Можна також передати файли між двома комп'ютерами, які використовують Bluetooth.

Надсилаємо файл

Щоб надіслати файл до іншого комп'ютера, виконайте такі дії.
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип %WINDIR%\system32\fsquirt.exeі натисніть кнопку ОК.
 2. На на ви хочете, щоб надіслати або отримати файл? сторінку Bluetooth файл передачі майстра, натисніть кнопку надіслати файлі натисніть кнопку Далі.
 3. На сторінці вибрати, де ви хочете, щоб відправити файл натисніть кнопку Огляд, виберіть комп'ютер або пристрій, який потрібно надіслати файл і натисніть кнопку Далі.

  Примітка. Параметр Використовувати ключ доступу недоступний, якщо для підключення до іншого пристрою вже використовується ключ доступу.
 4. На сторінці Виберіть файл для надсилання натисніть кнопку Огляді виберіть файл, який потрібно надіслати.

  Примітка. Можна надіслати один файл за раз. Не натискайте кнопку Далі, поки не настроєно пристрій для отримання файлу. Якщо пристрій не готовий до прийому файлу, передавання не буде виконано.
 5. Коли комп ' ютері чи пристрої готовий отримати файл, натисніть кнопку Далі.

Отримання файлу

Для прийому файлів з іншого комп'ютера виконайте такі дії.
 1. Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип %WINDIR%\system32\fsquirt.exeі натисніть кнопку ОК.
 2. Bluetooth файл передачі майстра натисніть кнопку отримати файлі натисніть кнопку Далі.

  З'явиться повідомлення: «Windows чекає на отримання файлу».
 3. На комп'ютері-відправнику натисніть кнопку Далі, щоб почати передавання.

  Примітка. Під час передавання на комп'ютері-відправнику відображається індикатор перебігу виконання. При передаванні файлу на комп'ютер під керуванням Windows XP перебіг виконання також відображається в майстрі передавання файлів через Bluetooth.
 4. На сторінці Збережіть отриманий файл введіть ім'я файлу в полі імені файлу , натисніть кнопку Огляд , виберіть розташування, де потрібно зберегти файл і натисніть кнопку Далі.

Властивості

Номер статті: 883259 - Востаннє переглянуто: 28 грудня 2013 р. - Редакція: 4.0
Ключові слова: 
kbhowto kbprb kberrmsg kbdriver kbconnectivity kbmaintenance kbperformance kbconfig kbinfo kbmt KB883259 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 883259

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com