Як скинути за промовчанням віртуальних каталогів, що зобов'язані пред'явити Outlook Web Access, протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і мобільний доступ до Outlook застосунок-служба в Exchange Server 2003

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 883380 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Ця стаття описує як повторно створити сервер Microsoft Exchange, пов'язаних з віртуальні каталоги інформаційних служб Інтернету (IIS). Microsoft Exchange Server 2003 підтримує Microsoft Office Outlook Web Access, Exchange ActiveSync і мобільного доступу до Outlook. Ці служби активовано через шість віртуальні каталоги, які створюються у IIS за промовчанням під час інсталяції Exchange Server 2003. Віртуальні каталоги пошкоджено, чи якщо принаймні одна з супутніх послуг не вдається, ви можете видалити цих віртуальних каталогів. Однак, ці віртуальні каталоги не автоматично повторно створені.

У цьому випадку скористайтеся одним з наступних методів для видалення а потім повторно створити віртуальні каталоги в IIS:
  • Метод 1: Використовувати Explorer метабази IIS 6.0 ресурс комплект інструментів
  • Метод 2: Використовуйте Adsutil.vbs
  • Спосіб 3: Редагування файлу Metabase.xml

Введення

Іноді потрібно повторно створити віртуальних каталогів IIS коли у вас є проблеми з Outlook Web Access або інші послуги мобільності на комп'ютері з Exchange Server 2003. За замовчуванням Microsoft Exchange Server 2003 створює віртуальних каталогів IIS: Exadmin, обміну, ExchWeb, Microsoft сервер ActiveSync OMA та громадськості.

Однак, якщо видалити віртуальних каталогів IIS, які використовуються в Outlook Web Access а інші мобільність послуги, віртуальні каталоги не автоматично повторно створені під час перезапуску служби Exchange системи Attendant. Ця стаття описує три методи, які можна використовувати для видалення і щоб регенерувати віртуальні каталоги, які використовуються програмою Outlook Web Access.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. У Microsoft Exchange 2000 Server після видалення віртуальних каталогів для веб-застосунок Outlook Web Access віртуальні каталоги наново після перезапуску служби Exchange системи Attendant.

Докладніше про віртуальних каталогів для Outlook Web Access в Exchange Server 2003 клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
821898 Віртуальні каталоги інформаційних служб Інтернету (IIS), які використовуються програмою Outlook Web Access в Exchange Server 2003

Додаткові відомості

Щоб видалити і щоб регенерувати віртуальні каталоги для Outlook Web Access, скористайтеся одним із нижченаведених способів.

Метод 1: Використовувати Explorer метабази IIS 6.0 ресурс комплект інструментів

До за допомогою провідника метабази IIS 6.0 ресурс комплект інструментів, виконайте такі дії:

Метод 2: Використовуйте Adsutil.vbs

Щоб використовувати Adsutil.vbs, виконайте такі дії:

Спосіб 3: Редагування файлу Metabase.xml

Щоб вирішити цю проблему, потрібно змінити файл Metabase.xml. Змінив файл Metabase.xml викликає пов'язаних з Exchange Server віртуальних каталогів, щоб бути наново після перезапуску служби Microsoft Exchange системи Attendant. Для цього виконайте такі дії.

Додаткові відомості

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Windows Mobile Forum
Відвідайте наш Windows Phone форумів для отримання більш корисних порад та ідей.

Властивості

Номер статті: 883380 - Востаннє переглянуто: 4 вересня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft ActiveSync 4.5
  • Windows Mobile 6.5 Standard
Ключові слова: 
kbhowto kbmt KB883380 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 883380

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com