Windows Movie Maker 2.1 on teie arvutisse installitud, kui olete installinud Windows XP Service Pack 2 või Windows XP Tablet PC Edition 2005

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 883603 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

SISSEJUHATUS

Kui installite Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) või Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 oma arvutis, Microsoft Windows Movie Maker 2.1 ka teie arvutisse installitud.

Lisateave

Windows Movie Maker 2.1 sisaldab uudiseid Group Policy. Windows Movie Maker 2.1 sisaldab ka värskendusi, mis võivad aidata parandada teie arvuti turvalisust. Windows Movie Makeri kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/MovieMaker/default.mspx

Atribuudid

Artikli ID: 883603 - Viimati läbi vaadatud: 4. juuni 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Märksõnad: 
kbupgrade kbsetup kbwinmovmake2 kbwinmovmake kbinfo kbhowto kbmt KB883603 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 883603

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com