Pri inštalácii systému Windows XP Service Pack 2 alebo Windows XP Tablet PC Edition 2005 sa do počítača nainštaluje aj program Windows Movie Maker 2.1

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 883603 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Keď do počítača nainštalujete systém Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) alebo Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005, nainštaluje sa aj program Microsoft Windows Movie Maker 2.1.

Ďalšie informácie

Program Windows Movie Maker 2.1 zahŕňa aktualizácie skupinovej politiky. Program Windows Movie Maker 2.1 zahŕňa aj aktualizácie, ktoré môžu zlepšiť zabezpečenie počítača. Ďalšie informácie o programe Windows Movie Maker získate na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/moviemaker/default.mspx
Poznámka: Toto je článok typu FAST PUBLISH, ktorý bol vytvorený priamo v organizácii technickej podpory spoločnosti Microsoft. Informácie uvedené v tomto článku sa poskytujú „tak, ako sú“ v reakcii na naliehavé problémy. V dôsledku rýchlosti, akou boli tieto materiály sprístupnené, môžu obsahovať typografické chyby a môžu byť kedykoľvek revidované bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o ďalších skutočnostiach, ktoré je potrebné zohľadniť, získate na stránke Podmienky používania.

Vlastnosti

ID článku: 883603 - Posledná kontrola: 30. júla 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Kľúčové slová: 
kbupgrade kbsetup kbwinmovmake2 kbwinmovmake kbinfo kbhowto KB883603

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com