Dil Arabirimi Paketi için Microsoft Windows XP toplu yardım için bir güncelleştirme kullanılabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 883797 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Paketleri, ingilizce metin ve kopmuş bazı bağlantılar Yardım'a konular, Yardım ve Destek Merkezi'nde, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) yükledikten sonra görüntülenir ve aşağıdaki Microsoft dil bir arabirim:
 • Windows XP, ingilizce için Slovakça Dil Arabirimi Paketi
 • Slovence Dil Arabirimi Paketi için Windows XP
Örneğin, Başlat ' ı tıklatın ve sonra da Yardım ve Destek'i tıklatın, ingilizce metin görünür ve Bağlantılar'ı tıklattığınızda, bazı içerik erişemiyor.

Ayrıca, bazı Web sayfalarını engellenir ve aşağıdaki eylemlerden birini gerçekleştirdiğinizde bazı içerik erişemiyor:
 • Microsoft ınternet Explorer 6. 0'ı başlatın, Yardım menüsünü tıklatın ve sonra da <a2>Günün ipucu</a2>'ı tıklatın.
 • Windows XP dışındaki animasyonlu turu görüntüleme.

Çözüm

Microsoft, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) kullanın ve Windows XP için Slovakça Dil Arabirimi Paketi (ingilizce) veya Windows XP için Slovence Dil Arabirimi Paketi'ni yüklemiş olan müşteriler için bir güncelleştirme Yardım sistemine sağlamıştır. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki toplu yardım güncelleştirmelere, bilgisayarınıza yüklenen her dil için yükleyin.

Windows XP Home Edition SP2

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Language Interface Pack for Microsoft Windows XP Home Edition Cumulative Help Update package now.Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Windows XP Professional SP2

Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Language Interface Pack for Microsoft Windows XP Professional Cumulative Help Update package now.Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Daha fazla bilgi

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır. Not Başka bir bilgisayara bu güncelleştirmeyi yüklemek ve bu güncelleştirmeyi, birden çok bilgisayara dağıtabilirsiniz.

Önemli Bu güncelleştirmeyi yüklediğiniz sırada dosyaları açmak için Yardım'ı yüklüyse, yüklemeyi tamamlamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.Windows yazılım güncelleştirme paketlerinin komut satırı anahtarları hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
262841Windows yazılım güncelleştirme paketlerinin komut satırı anahtarları
Windows XP Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi Paketi (MUI) güncelleştirmesi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
841625Windows XP Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi Paketi için bir güncelleştirme kullanılabilir
Microsoft Windows Media Player hakkında bilgi için Windows XP MUI için aşağıdaki Microsoft Yükleme Merkezi Web sitesini ziyaret edin güncelleştirir:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=25289
Not Windows XP SP2'yi yüklemiş olan Windows XP'nin MUI sürümleri kullanıcıları güncelleştirmeleri Microsoft Windows Movie Maker 2.1 aşağıdaki Microsoft Yükleme Merkezi Web sitesinden yükleyin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=32711
Windows XP MUI için Microsoft Windows Messenger güncelleştirmeleri hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=A4816899-E092-4305-BDD4-290E65F734A4

MUI belgeleri güncelleştirmesi

Güncelleştirme yüklendikten sonra MUI belgeleri güncelleştirmesini görüntülemek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra da Yardım ve Destek'i tıklatın.
 2. Bir Yardım konusu seçin altında tıklatın BILGISAYARıNıZı koruma: güvenlik temelleri.

Bu güncelleştirme nasıl kaldırılır

Bu güncelleştirmenin artık istemiyorsanız, kaldırabilirsiniz. Bu güncelleştirmeyi kaldırmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, appwiz.cpl yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. Şu anda yüklü programlar listesinde, MUI paketi - SKY Yardım'ı tıklatın veya MUI paketi - SLV Yardım'ı tıklatın ve sonra da <a2>Kaldır</a2>'ı tıklatın.
 3. Ileri ' yi tıklatın ve sonra da <a2>son</a2>'u tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 883797 - Last Review: 28 Ekim 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbqfe kbprb KB883797 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:883797

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com