Nelze spustit aplikací SNA Server klienta Host Integration Server 2004 je instalována na spuštění jako služba a uživatel není správce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 883848 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Tento článek popisuje, proč nelze spustit aplikace Microsoft SNA Server při klienta Microsoft Host Integration Server 2004 je instalována na spuštění jako služba a uživatel není správce.

Další informace

Při konfiguraci klienta Host Integration Server 2004 mít SnaBase spustit jako službu lze spustit pouze uživatel, který má práva správce SNA Server aplikací. Pokud uživatel správce se pokusí spustit aplikaci SNA Server jako klient 3270, uživatel zobrazí následující chybová zpráva:
Chyba - SnaBase Service není spuštěna.
SNA Server aplikace nemá dostatečná oprávnění zabezpečení k rozpoznat je spuštěna služba SnaBase a selhání aplikace.

Doporučujeme nakonfigurovat klienta Host Integration Server 2004 spustit SnaBase jako aplikace namísto jako služba, protože aplikace vyžaduje méně oprávnění zabezpečení a používá méně systémových prostředků.

SnaBase nutné spustit jako služba, přidejte uživatele správce skupiny HIS Runtime Users. (Uživatel můžete přidat do skupiny HIS Administrators. Skupiny HIS Administrators má však než aplikace vyžaduje další uživatelská práva.)

Poznámka: Ve výchozím nastavení Pokud SnaBase je nakonfigurován na spuštění jako služba, služba je nastavena na ruční spuštění. Pokud služba SnaBase nutné spustit po restartování počítače, musíte změnit SnaBase automatické spouštění.

Vlastnosti

ID článku: 883848 - Poslední aktualizace: 4. prosince 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB883848 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:883848

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com