Host ıntegration Server 2004 istemci, hizmet olarak çalıştırmak için yüklüyse ve kullanıcının yönetici olmayan SNA Server uygulamaları çalıştırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 883848 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft SNA Server uygulamaları Microsoft Host ıntegration Server 2004 istemci, hizmet olarak çalıştırmak için yüklüyse ve kullanıcının yönetici olmayan neden çalıştırılamıyor anlatılır.

Daha fazla bilgi

Yalnızca yönetici haklarına sahip bir kullanıcı, Host ıntegration Server 2004 istemci SnaBase hizmet olarak çalıştırmak için yapılandırıldığında, SNA Server uygulamalar çalıştırabilirsiniz. Kullanıcı 3270 istemci gibi bir SNA Server uygulamasını çalıştırmak yönetici olmayan kullanıcı çalışırsa, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Hata - SnaBase hizmeti başlatılmadı.
SNA Server uygulama SnaBase hizmetin çalıştığını ve uygulama başarısız algılamak için yeterli güvenlik izinlerine sahip değil.

Host ıntegration Server 2004 istemci uygulama, daha az güvenlik izinlerinin olması gerekir ve daha az sistem kaynağı kullanır çünkü SnaBase yerine bir uygulama, hizmet olarak çalışmak üzere yapılandırmanız önerilir.

Bir hizmet olarak SnaBase çalıştırmalısınız, yönetici olmayan kullanıcı HIS ã‡alýã¾ma Zamaný Modülü Users grubuna ekleyin. (Kullanıcı HIS Administrators grubuna ekleyebilirsiniz. Ancak, HIS Yöneticiler grubuna uygulama gerektiren çok daha fazla kullanıcı hakları vardır.)

Not Varsayılan olarak, SnaBase bir hizmet olarak çalıştırmak için yapılandırıldıysa, hizmetin el ile başlatmaya ayarlanır. Bir bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra SnaBase hizmetini çalıştırması gerekiyorsa, otomatik başlatma için SnaBase değiştirmeniz gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 883848 - Last Review: 4 Aralık 2007 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2004 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB883848 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:883848

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com