Програми, які звертаються до IP-адрес замикання на себе, не працюють належним чином у Windows XP з пакетом оновлення 2 (SP2)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 884020 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

На комп'ютері під керуванням Windows XP з пакетом оновлення 2 (SP2) програми, які звертаються до IP-адрес замикання на себе, можуть не працювати як слід. Наприклад, може з'явитися повідомлення про помилку підключення.

ПРИЧИНА

Ця проблема виникає, якщо програма звертається до адреси замикання на себе, відмінної від 127.0.0.1. Windows XP з пакетом оновлення 2 (SP2) забороняє підключення до всіх IP-адрес замикання на себе, окрім 127.0.0.1.

РОЗВ'ЯЗАНН

Відомості про оновлення

У Центрі завантаження Microsoft для завантаження пропонується такий файл:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Завантажити
Завантажити оновлення для Windows XP з пакетом оновлення 2 (KB884020). Дата випуску: вересень 2004

Щоб отримати додаткові відомості про завантаження файлів технічної підтримки Майкрософт, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
119591 Як отримати файли технічної підтримки Майкрософт від інтерактивних служб. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою)
Цей файл перевірено на відсутність вірусів. Корпорація Майкрософт використала для перевірки найновіше програмне забезпечення виявлення вірусів, доступне на час публікації цього файлу. Файл зберігається на добре захищених серверах, які запобігають внесенню до нього будь-яких несанкціонованих змін.

Попередні вимоги

Це оновлення потребує наявності пакета оновлення 2 (SP2) для Windows XP.

Вимога перезавантаження

Після установки цього оновлення комп'ютер необхідно перезавантажити.

Відомості про заміну оновлення

Це оновлення не замінює жодних інших оновлень.

Відомості про файл

Англійська версія цього виправлення має атрибути файлів, подані в нижченаведеній таблиці, або є новішою. Значення дати й часу вказано за скоординованим універсальним часом (UTC). У разі перегляду відомостей про файл ці дані обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, відкрийте вкладку Часовий пояс у вікні "Дата й час" на панелі керування.
  Дата     Час  Версія     Розмір  Ім'я файлу
  -----------------------------------------------------
  13.08.2004  22:50 5.1.2600.2505 359040  Tcpip.sys

СТАН

Корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Це виправлення також входить до складу виправлення, описаного у статті 893066 бази знань Microsoft Knowledge Base. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
893066 MS05-019. Дефект TCP/IP може дозволити дистанційне виконання програмного коду та спричинити відмову в обслуговуванні. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою)


Щоб отримати додаткові відомості про усунення проблеми, пов'язаної з неможливістю циклічного підключення віддаленого робочого стола через порти, які не перебувають у стані прослуховування, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
817293 Віддалений робочий стіл не дозволяє циклічні підключення через порти, які не перебувають у стані прослуховування. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою)
Щоб отримати додаткові відомості про усунення проблем підключення за протоколом TCP/IP у Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314067 Усунення проблем підключення за протоколом TCP/IP у Windows XP. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою)
Щоб отримати додаткові відомості про стандартну термінологію, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису оновлень програмних продуктів Майкрософт. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою)

Властивості

Номер статті: 884020 - Востаннє переглянуто: 7 квітня 2006 р. - Редакція: 4.2
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Ключові слова: 
kbbug kbfix kbprint kbqfe kbnetwork kb3rdparty atdownload KB884020

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com