תוכניות שידוע כי הפונקציונליות שלהן נפגעת כאשר הן פועלות במחשב מבוסס Windows XP Service Pack 2

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 884130 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מבוא

מאמר זה מכיל רשימה של תוכניות שידוע כי הפונקציונליות שלהן נפגעת כאשר הן פועלות במחשב מבוסס Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2)?. אם אתה משתמש בתוכנית שמופיעה ברשימה זו, פנה לספק התוכנה לקלבת מידע נוסף. Microsoft מעדכנת מידע חדש ברשימה זו מייד עם קבלתו. לכן, בדוק מאמר זה לעתים תכופות.

עבור תוכניות מבוססות לקוח ומבוססות שרת, שמנהלות תקשורת באמצעות האינטרנט או ברשת, התכונה החדשה 'חומת אש של Windows' הכלולה עם Windows XP SP2 עשויה לחסום חיבורים שלא התבקשו למחשב שלך. להלן דוגמאות לתוכניות מסוגים אלה:
  • משחקים מרובי משתתפים ותוכניות להעברת הודעות מיידיות שנמצאות בשימוש באינטרנט.
  • תוכניות לקוח מבוססות Windows XP SP2 המקבלות נתונים משרת.
  • תוכניות שרת מבוססות Windows XP SP2 המגיבות לבקשות לקוח.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש בתכונה 'חומת האש של Windows' כדי לאפשר לתוכניות לקבל חיבורים , לחץ על מספרי המאמרים שלהלן כדי להציג את המאמרים מתוך Microsoft Knowledge Base:
842242 נראה שתוכניות אחדות מפסיקות לפעול לאחר התקנת Windows XP Service Pack 2
875357 פתרון בעיות בהגדרות חומת האש של Windows ב-Windows XP Service Pack 2 (ייתכן שקישור זה מפנה לתוכן שחלק ממנו או כולו מופיע באנגלית)
עבור תוכניות שמראות בעיות במחשבים מבוססי 64 סיביות התומכים בטכנולוגיית No Execute (NX)?, ייתכן שהתכונה החדשה 'מניעת ביצוע נתונים' הכלולה ב-Windows XP SP2 מונעת את פעולתן התקינה של תוכניות.

לקבלת מידע נוסף על אופן השימוש בתכונה "מניעת ביצוע נתונים", לחץ על מספר המאמר הבא כדי לעיין במאמר מתוך Microsoft Knowledge Base:
875351 הודעת השגיאה "מניעת ביצוע נתונים" מופיעה ב-Windows XP Service Pack 2


הטבלה הבאה מפרטת את התוכניות שידוע כי הפונקציונליות שלהן נפגעת כאשר הן פועלות במחשב מבוסס Windows XP SP2

כווץ את הטבלההרחב את הטבלה
שם תוכנית גירסת תוכנית ספק תוכנית סוג מעבדאתר האינטרנטבעיה או סימפטום
AOL Toolbar 1.13.2 AOL 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.aol.com שורת המידע חוסמת גישה לתיבות העריכה של הכלי.
PhotoShop CS8.0Adobe 64 סיביות (NX) http://www.adobe.com/products/photoshop/main.html התוכנית מותקנת, אך לא תופעל.
BlackICE 3.6 crj Internet Security Systems 64 סיביות (NX)http://www.iss.net בעת שימוש בתוכנית זו, ייתכן שתקבל שגיאת עצירה שגורמת לתוכנית להפסיק את פעולתה.
BootSkin כולן Stardock 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.stardock.com בעת הפעלה מחדש של המחשב בזמן שתוכנית ההתקנה Windows XP SP2 פועלת, מתרחשת הודעת שגיאה. לקבלת מידע נוסף, עיין במאמר Microsoft Knowledge Base הבא: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;[ln];873159.
Command Antivirus 4.9 Authentium 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.authentium.com לא ניתן להפעיל תוכנית זו.
Encyclopedia Britannica 2000 Deluxe 1 Encyclopedia Britannica 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.encyclopediabritannica.com עיבוד Java אינו פעול לאחר התקנת תוכנית זו.
eTrust EZ Armor 1 Computer Associates 64 סיביות (NX)http://www.ca.com רכיב EZ Firewall של תוכנית זו יוצר שגיאת עצירה במהלך ההתקנה.
Freedom Force 1 Electronic Arts 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.ea.com בעת הפעלת התוכנית, מופיעה הודעה שמכוונת אותך לאתר האינטרנט הבא של EA: http://techsupport.ea.com.
Kaspersky Anti-Virus  (גרמנית) 4.5 ו-?5.0 Kaspersky Labs 64 סיביות (NX)http://www.kaspersky.com סריקה בזמן אמיתי לא פועלת בגירסה 4.5 או 5.0. אתר האינטרנט של הספק כולל עדכונים מוצרים זמינים המטפלים בבעיה זו.
Live Motion 1 Adobe 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.adobe.com תוכנית זו מציגה מגוון שגיאות המונעות פעולה רגילה.
MapSend DirectRoute 1.0 Magellan 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.magellangps.com בעת הפעלת התוכנית, מופיעה הודעה שמכוונת אותך לאתר האינטרנט הבא: http://www.magellangps.com/en/support.
MPEGcraft DVD כולן Canopus 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) בעת ניסיון לשמור קובץ MPEG, מופיעה שגיאת "כשל בעריכה" ולא ניתן לשמור את הקובץ.
NBA LIVE 2000 1 Electronic Arts 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.ea.com לא ניתן להפעיל תוכנית זו במערכות מסוימות.
NOD32 for Microsoft Windows 2.000.11 Eset 64 סיביות (NX)http://www.eset.com כאשר תוכנית זו מופעלת במחשב מבוסס AMD64, כל קישוריות הרשת הולכת לאיבוד. כדי לפתור בעיה זו, שדרג ל-NOD32 גירסה 2.12.2 או גירסה מתקדמת יותר.
Norman Personal Firewall 1.4 Norman 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.norman.com לא ניתן להפעיל את Norman Personal Firewall Assistant.
Norman Personal Firewall 1.4 Norman 64 סיביות (NX) לאחר התקנה והפעלה מחדש של תוכנית זו, שולחן העבודה לא נטען כראוי.
Norton AntiVirus 2003 Symantec 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.symantec.comבזמן אתחול המערכת, משימות מתוזמנות של Norton AntiVirus 2003 אינן מבצעות סריקה אוטומטית.
Norton SystemWorks 2003 - GoBack Personal Edition 2003 Symantec 64 סיביות (NX)http://www.symantec.com אם תתקין תוכנית זו, תקבל את השגיאה "DRIVER_OR_IRQ_NOT_EQUAL" בכל פעם שהמחשב מופעל.
Norton SystemWorks 2004 - GoBack32 2004 Symantec 64 סיביות (NX)http://www.symantec.com אם תתקין תוכנית זו, תקבל את השגיאה "DRIVER_OR_IRQ_NOT_EQUAL" בכל פעם שהמחשב מופעל.
OmniPage Pro 11 ScanSoft 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.scansoft.com כאשר תסיר תוכנית זו, תוכנית הסרת ההתקנה לא תשלים את פעולתה.
Outpost Firewall 2.1 Agnitum 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.agnitum.com בעת הפעלת תוכנית זו, ייתכן שתקבל שגיאת עצירה ויהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב.
PaperPort Deluxe 8 ScanSoft 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.scansoft.com תוכנית ההתקנה או התוכנית להסרת התקנה אינן משלימות את פעולתן.
Pinnacle Studio 9 Pinnacle Systems 64 סיביות (NX)http://www.pinnaclesys.com אם תתקין תוכנית זו, תקבל שגיאה מסוג "מניעת ביצוע נתונים" בכל פעם שמתבצעת גישה לקובץ MPEG.
Rational ClearCase 2003 IBM 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.ibm.com בעת הפעלה מחדש של המחשב בזמן שתוכנית ההתקנה Windows XP SP2 פועלת, מתרחשת הודעת שגיאה.
Roboword Pro (יפנית) 6 TechnoCraft 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.technocraft.co.jp/english/pagehelp.html בעת שימוש בכלי Search Station, תוכנית זו נסגרת שלא כצפוי.
Semagic 1.3.9.6 Live Journal 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.livejournal.com תוכנית זו מסיימת את פעולתה לאחר הזנת פרטי כניסה.
Style XP 2 TGTSoft 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.tgtsoft.com גירסה מעודכנת של תוכנית זו נמצאת באתר האינטרנט של TGTSoft.
Virtual PC 2004 Microsoft 32 סיביותhttp://www.microsoft.comבעת הפעלת מחשב וירטואלי מבוסס Windows XP SP2, הביצועים שלו יהיו איטיים יותר בהשוואה למחשב וירטואלי מבוסס Windows XP SP1.
VirusSecurity 2004 (יפנית) 2004 Sourcenext 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.sourcenext.com לא ניתן להפעיל את Real Time Monitor.
Window-Eyes Professional 4.2 GW Micro 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.gwmicro.com הודעות שגיאה מרובות מתרחשות במהלך התקנת תוכנית. בקר באתר האינטרנט GW Micro לקבלת מידע על גירסה משודרגת של התוכנית.
WinRoute Pro 4.25 Kerio 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.kerio.com בעת הפעלת תוכנית זו, מופיעה הודעה שמכוונת אותך לאתר האינטרנט הבא: http://www.kerio.com.
WordPerfect Office 11 Corel 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.corel.com ל-WordPerfect Office Update אין אפשרות לעדכן את התוכנית. המשתמשים יכולים להוריד את WordPerfect Office 11 Service Pack 2 כדי לפתור בעיה זו. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של Corel בכתובת: http://www.corel.com/support.
ZoneAlarm 3.7 Zone Labs 64 סיביות (NX)http://www.zonelabs.com אם תתקין תוכנית זו, תקבל שגיאת "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" בכל פעם שהמחשב יופעל.
ZoneAlarm 4 Zone Labs 64 סיביות (NX)http://www.zonelabs.com אם תתקין תוכנית זו, תקבל שגיאת עצירה בכל פעם שהמחשב יופעל.
ZoneAlarm 4.5x Zone Labs 64 סיביות (NX)http://www.zonelabs.com לא ניתן לחהתקין תוכנית זו. אם תנסה להתקין תוכנית זו, תקבל שגיאת "8e" בכל פעם שהמחשב יופעל.
ZoneAlarm 5.0.590 Zone Labs 32 סיביות ו-?64 סיביות (NX) http://www.zonelabs.com כאשר תנסה להסיר ZoneAlarm, תקבל הודעה על שגיאת עצירה, או שהמחשב יופעל מחדש לפני שהתוכנית להסרת התקנה תסיים את פעולתה.

מאפיינים

Article ID: 884130 - Last Review: יום שני 24 אוקטובר 2005 - Revision: 19.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
מילות מפתח 
kbinfo kbtshoot kbprb KB884130

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com