Pomocí Průvodce konfigurací 2004 HIS lze nastavit službu Enterprise jednotného přihlášení se zobrazí zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884387 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Průvodce konfigurací Microsoft Host Integration Server (HIS) 2004 nastavit služba Enterprise jednotného přihlášení na řadiči domény v HIS 2004 zobrazí následující zpráva po zadání účtu použitého pro služby Enterprise jednotného přihlášení:
---------------------------
Průvodce Microsoft Host Integration Server 2004 konfigurací
---------------------------
Nelze určit, které <domain_name> \ <service_account> je člen <domain_name> \SSO správci účet na <computer_name> počítače. (Překlad názvu: Nelze najít název nebo nedostatečná vpravo zobrazíte název.), za následek konfigurace může selhat. Chcete průvodce konfigurací zkuste přidat <domain_name> \ <service_account> k <domain_name> \SSO správci?
---------------------------
Ano Ne Storno
---------------------------

Příčina

K tomuto chování dochází, protože vytvořené skupiny SSO Administrators. Po vytvoření skupiny SSO Administrators musí být účet služby Enterprise jednotného přihlášení a účtu správce přidán jako členy.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, klepněte na tlačítko Ano. Po klepnutí na tlačítko Ano Průvodce konfigurací pokračuje a dokončení.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Průvodce konfigurací 2004 HIS vytvoří skupiny SSO Administrators a skupiny SSO až po přiřazení Administrators globální zabezpečení. Nevytvářejte ručně těchto skupin.

Vlastnosti

ID článku: 884387 - Poslední aktualizace: 4. prosince 2007 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kbinfo KB884387 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884387

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com