Enterprise Single Sign-on hizmeti için HIS 2004 Yapılandırma Sihirbazı'nı kullandığınızda, bir ileti alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 884387 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Enterprise Single Sign-on hizmeti bir etki alanı denetleyicisinde HIS 2004'te ayarlamak için Microsoft Host ıntegration Server (HIS) 2004 Yapılandırma Sihirbazı'nı kullandığınızda, Enterprise Single Sign-on hizmeti için kullanılacak hesabı belirtin, sonra aşağıdaki iletiyi alırsınız:
---------------------------
Microsoft Host ıntegration Server 2004 Yapılandırma Sihirbazı
---------------------------
Belirlenemiyor, <domain_name> \ <service_account><domain_name> \SSO Yöneticiler <computer_name> bilgisayar. (Ad çevirisi: adı görmek için yeterli hakkı ve adı bulunamadı), sonuç olarak, yapılandırma başarısız olabilir. Yapılandırma sihirbazın <domain_name> \ <service_account><domain_name> \SSO Yöneticiler?
---------------------------
Evet yok iptal
---------------------------

Neden

Bu davranış oluşur SSO Yöneticiler grubu oluşturulmadı. Enterprise Single Sign-on hizmet hesabı ve yönetici hesabının SSO Yöneticiler grubu oluşturulduktan sonra üye olarak eklenmesi gerekir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Evet ' i tıklatın. Evet ' i tıklattıktan sonra Yapılandırma Sihirbazı devam eder ve tamamlanır.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

HIS 2004 Yapılandırma Sihirbazı, SSO Administrators grubunun hem de SSO ilişkilendirmeden Administrators genel güvenlik grubu oluşturur. El ile bu gruplar oluşturma.

Özellikler

Makale numarası: 884387 - Last Review: 4 Aralık 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2004 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb kbinfo KB884387 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:884387

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com