Kuvatakse tõrketeade "see taotlus on taotlenud Runtime lõpetada ebatavalisel viisil" sõnumi kohandatud Microsoft Visual C++ 6.0 programmi käivitamisel opsüsteemis Windows XP

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 884538
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Teie kohandatud Microsoft Visual C++ 6.0 programmi Microsoft Windows XP käivitamisel võidakse kuvada järgmine tõrketeade:
See taotlus on taotlenud Runtime lõpetada ebatavalisel viisil. Lisateabe saamiseks pöörduge rakenduse tugi meeskond.

Põhjus

See probleem võib ilmneda juhul, kui kasutate ka /GR ja /MD kompilaator lülitid ja faili Msvcrt.dll ja Msvcirt.dll faili versiooni 7.0.x.

Märkus See probleem ei esine, kui kasutate versiooni faili Msvcrt.dll ja Msvcirt.dll fail, mis on varasem kui 7,0.

Lahendus

Saadaval Microsoft on lasknud välja toetatava käigultparanduse. See kiirparandus on ette nähtud üksnes käesolevas artiklis kirjeldatud probleemi lahendamiseks. Kasutage seda parandust ainult selle konkreetse probleemiga süsteemide. Seda käigultparandust võidakse täiendavalt testida. Seega, kui see probleem teie tööd tõsiselt ei kahjusta, soovitame oodata järgmist tarkvaravärskendust, mis sisaldab seda käigultparandust.

Kui kiirparandus on allalaadimiseks saadaval, on "Käigultparandus saadaval" sektsiooni ülemises osas teadmusbaasi artiklit. Kui seda jaotist ei ole, pöörduge vastava kiirparanduse hankimiseks Microsofti klienditeeninduse ja toetust.

Märkus Täiendavate küsimuste ilmnemisel või kui mis tahes tõrkeotsing on nõutav, peate looma eraldi tugiteenuse taotluse. Tavaline tugiteenuste kohaldatakse täiendavat tugiteenust vajavatele küsimustele ning probleemidele, mis pole lahendatavad konkreetse käigultparandusega. Täielik nimekiri Microsofti klienditeeninduse ja -toe telefoninumbrite või eraldi tugiteenuse taotluse loomiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Märkus "Käigultparandus saadaval" vormil kuvatakse keeled, mille jaoks käigultparandus on saadaval. Kui te ei näe oma keelt, sellepärast kiirparandus ei ole saadaval selles keeles.

Eeltingimused

Seal on selle kiirparanduse paketi installimiseks pole eeltingimusi.

Taaskäivitage teave

Pärast selle Käigultparanduse rakendamist peate oma arvuti taaskäivitama.

Käigultparanduse asendamise teave

See kiirparandus ei asenda varem käigultparanduse.

Käigultparanduse failiteave

Selle Käigultparanduse ingliskeelne versioon on failiatribuute (või uuemaid) mis on loetletud järgmises tabelis. Kuupäevade ja kellaaegade jaoks need failid on loetletud maailmaaja (UTC). Kui te vaatate faili teavet, teisendatakse see Kohalik aeg. UTC ja kohaliku aja erinevuste väljaselgitamiseks, kasutamiseks on Ajavööndi vahekaart juhtpaneeli tööriista kuupäev ja kellaaeg.
  Date     Time  Version     Size File name
  ------------------------------------------------------
  20-Oct-2004 22:59 7.0.2600.2534 57,344 Msvcirt.dll

Olek

Microsoft on kinnitanud, et see probleem esineb Microsofti tooteid, mis on loetletud jaotises "Kehtib".

Lisateave

Lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
824684Microsofti tarkvaravärskenduste iseloomustamiseks kasutatavate standardterminite kirjeldus

Atribuudid

Artikli ID: 884538 - Viimati läbi vaadatud: 6. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Märksõnad: 
kbautohotfix kbqfe kbHotfixServer kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB884538 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 884538

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com