Під час запуску користувальницького застосунку Microsoft Visual C++ 6.0 на комп'ютері під керуванням Windows XP з'являється повідомлення про помилку "Цей застосунок запросив завершення середовища виконання незвичайним способом"

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 884538 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Під час запуску користувальницького застосунку Microsoft Visual C++ 6.0 на комп'ютері під керуванням Microsoft Windows XP з'являється наступне повідомлення про помилку:
Цей застосунок запросив завершення середовища виконання незвичайним способом. За додатковими відомостями зверніться до групи підтримки застосунку.

ПРИЧИНА

Причиною цієї проблеми може бути використання ключів компілятора /GR і /MD та версії 7.0.x файлів Msvcrt.dll й Msvcirt.dll.

Примітка. Під час використання ранішої версії файлів Msvcrt.dll і Msvcirt.dll (нижче 7.0) ця проблема не виникає.

РОЗВ'ЯЗАНН

Корпорацією Майкрософт випущено підтримуване виправлення. Проте це виправлення потрібно застосовувати лише для вирішення описаної проблеми. Застосовуйте це виправлення лише до систем, у яких виникає вказана проблема. Це виправлення може потребувати додаткового тестування. Отже, якщо проблема не завдає значної шкоди, рекомендовано відкласти її вирішення до виходу чергового оновлення програмного забезпечення, до якого буде включено цю версію виправлення.

Якщо виправлення доступне для завантаження, у верхній частині статті бази знань Knowledge Base відображатиметься розділ "Виправлення доступне для завантаження". Якщо цей розділ не відображається, зверніться до служби підтримки користувачів корпорації Майкрософт для отримання виправлення.

Примітка Якщо виникають додаткові проблеми, та потрібно вжити заходів щодо їх усунення, можливо, вам доведеться створити окремий запит на обслуговування. За додаткові послуги технічної підтримки, не пов’язані з цим виправленням, плата стягується на загальних засадах. Щоб отримати повний список номерів телефонів служби підтримки користувачів корпорації Майкрософт або створити окремий запит на обслуговування, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт за адресою:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка Форма "Виправлення доступне для завантаження" відображає список мов, для яких це виправлення доступне. Якщо потрібна мова не відображається, виправлення для неї недоступне.

Попередні вимоги

Попередніх вимог для інсталяції цього виправлення немає.

Необхідність перезавантаження

Після інсталяції виправлення комп'ютер необхідно перезавантажити.

Відомості про заміну виправлення

Це виправлення не замінює попередніх виправлень.

Відомості про файл виправлення

Англійська версія цих поточних виправлень має атрибути файлів, надані в нижченаведеній таблиці, або є новішою. Значення дати й часу вказано за скоординованим універсальним часом (UTC). У разі перегляду відомостей про файли ці дані перераховуються в місцевий час. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, відкрийте вкладку Часовий пояс у вікні елементу "Дата й час" панелі керування.
  Дата     Час  Версія    Розмір   Ім'я файлу
  ------------------------------------------------------
  20-жов-2004 22:59 7.0.2600.2534 57 344 Msvcirt.dll

СТАН

Корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки в продуктах Майкрософт, перелічених у розділі "Застосовується до".

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Докладніше див. у статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
824684 Стандартна термінологія, яка використовується для опису поновлень програмних продуктів Майкрософт

Властивості

Номер статті: 884538 - Востаннє переглянуто: 24 листопада 2008 р. - Редакція: 3.2
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2, у разі використання з:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB884538

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com