Düzeltme: 5701 olay KIMLIĞI'ni ve olay KIMLIĞI 5699 BizTalk Server 2004 uygulama günlüğüne kaydediliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 884565 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft BizTalk Server 2004 çalıştıran bir bilgisayarda, Uygulama günlüğünde aşağıdaki olayların her ikisi kaydedilebilir:

Olay türü: hata
Olay kaynağı: BizTalk Server 2004
Olay kategorisi: BizTalk Server 2004
Olay KIMLIĞI: 5701
Açıklama: İleti altyapısı "örnek artık geçerli değil. bir hatayla karşılaştı Hiçbir işlem dehydration veya tamamlama, örneğin bir örneği üzerinde gerçekleştirilebilir. "bir veya daha fazla olan iletileri ana sıradan silinirken.

Olay türü: uyarı
Olay kaynağı: BizTalk Server 2004
Olay kategorisi: BizTalk Server 2004
Olay KIMLIĞI: 5699
Açıklama: İleti altyapısı için bir veya daha giden izleme verilerini, HRESULT iletileri yazamadı: "c0c01b05".

Neden

Microsoft SQL Server 2000'de bir kilitlenme durumu ortaya çıkarsa, bu sorun oluşur. BizTalk Server 2004'te, iletinin dequeuing işlemi sırasında yarış durumu oluşabilir. Bu yarış durumu, bir iş parçacığı kilitlenme durumu SQL Server 2000'de neden olabilir.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, BizTalk Server 2004 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
888751En son BizTalk Server 2004 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version   Size   File name
  ----------------------------------------------------------------------------
  12-Aug-2004 02:27 3.0.5327.0 217,088 Microsoft.xlangs.biztalk.engine.dll
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu dosyaları içeren en son düzeltme, ek dosyalar da içerebilir.

Düzeltme yükleme bilgileri

Bu düzeltme, yalnızca "Neden" bölümünde açıklanan yarış durumu çözmek için amaçlanmıştır. Gibi bir düşük gecikme sorunu yaşayabilirsiniz diğer sorunları gidermek amacıyla, bu düzeltmeyi yükleyin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun, BizTalk Server 2004 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 884565 - Last Review: 17 Temmuz 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Standard Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Partner Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbbiztalk2004-2006swept kbbiztalk2004sp1fix kbqfe kbeventlog kbbtsmessaging kbbiztalk2004presp1fix kbbug kbfix kbhotfixserver KB884565 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:884565

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com