Kiedy w programie Microsoft Internet Explorer 6 z dodatkiem Service Pack 1 pojawiają się równocześnie dwa wyskakujące okienka, zostaje wyświetlony komunikat o błędzie „Program Microsoft Internet Explorer napotkał problem i musi zostać zamknięty”

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 884838 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy w programie Microsoft Internet Explorer 6 z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) pojawiają się równocześnie dwa wyskakujące okienka, program Internet Explorer może nieoczekiwanie zakończyć działanie, wyświetlając komunikat o błędzie:
Program Microsoft Internet Explorer napotkał problem i musi zostać zamknięty. Przepraszamy za kłopoty.

Rozwiązanie

Informacje o aktualizacji

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować aktualizację zabezpieczeń 867282 (MS05-014). Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji zabezpieczeń 867282, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft w sieci Web:

Klient:

http://www.microsoft.com/poland/athome/security/update/bulletins/default.mspx

Informatyk:

http://www.microsoft.com/poland/technet/security/bulletin/ms05-014.mspx

Informacje o poprawce

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednak jest ona przeznaczona tylko do usunięcia problemu opisanego w tym artykule. Tę poprawkę należy stosować tylko w tych systemach, w których występuje opisany problem. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wymagania wstępne

Aby można było zastosować tę poprawkę, na komputerze musi być zainstalowane następujące oprogramowanie:
 • System Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 1 (SP1)
 • System Microsoft Windows 2000 z programem Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1)

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki nie jest wymagane ponowne uruchomienie komputera.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnej wcześniej wydanej poprawki.

Informacje o plikach

Wersja angielskojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików przedstawione w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane zgodnie z uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Podczas wyświetlania informacji dotyczących plików są one konwertowane na czas lokalny. Aby sprawdzić różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy skorzystać z karty Strefa czasowa apletu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Data    Godzina  Wersja     Rozmiar    Nazwa pliku
  --------------------------------------------------------
  06-gru-2004 18:24 6.0.2800.1483 2 697 728 Mshtml.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji „Informacje zawarte w tym artykule dotyczą”.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 884838 - Ostatnia weryfikacja: 31 grudnia 2008 - Weryfikacja: 1.8
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kberrmsg kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB884838

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com