Kod błędu zatrzymania 0x0000007E występuje po odłączeniu urządzenia magazynującego flash USB 2.0

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 884868 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Występuje błąd zatrzymania 0x7E na użytkownika systemu Microsoft Windows XP opartych na komputer przenośny. Ten błąd może wystąpić po zamknięciu programu, który ma otworzyć dojścia do pliku na urządzeniu magazynowania flash 2.0 uniwersalnej magistrali szeregowej (USB).

Na przykład błąd Stop 0x7E może wystąpić, jeśli można wykonać następujące czynności:
 1. Podłącz urządzenie magazynujące flash USB 2.0 na komputerze przenośnym komputer za pomocą portu USB na stacji dokującej.
 2. Użyj programu, takiego jak Microsoft WordPad, aby zapisać plik do urządzenia magazynującego flash USB 2.0.
 3. Zmienianie pliku, ale nie należy zapisywać.
 4. Można odłączyć urządzenie magazynujące flash USB 2.0.
 5. Odłącz komputer przenośny z dokowania Stacja.
 6. Należy zamknąć program.
Zostanie wyświetlony monit nie do zapisania pliku i błąd zatrzymania 0x7E występuje.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. W tej sekcji nie pojawiają się, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi mieć zainstalowany na Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) komputer, aby zastosować tę poprawkę.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  16-Sep-2004 20:06 5.1.2600.2515   57,856 Usbhub.sys

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, Zapisz plik przed Odłącz urządzenie magazynujące USB 2.0.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujące numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 884868 - Ostatnia weryfikacja: 13 stycznia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kberrmsg kbpending kbbug kbqfe kbhotfixserver kbmt KB884868 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:884868

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com