Žádost o schůzku zůstane v aplikaci Outlook po přijetí schůzky Entourage 2004 pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884984 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po přijetí pozvání na schůzku v Microsoft Entourage 2004 for Mac můžete být vyzváni odpovědět stejné schůzky v aplikaci Outlook. Schůzky se zobrazí v kalendáři, ale na tlačítko Přijmout, Nezávazně tlačítko a tlačítko Odmítnout stále zobrazeny v e-mailu v aplikaci Outlook.

Příčina

K tomuto problému dochází při Entourage a Outlook jsou konfigurovány na použití stejný účet Microsoft Exchange Server. Entourage automaticky neodstraní e-mailové zprávy při odpovídat na žádosti o schůzku. E-mailové zprávy se proto zobrazí v aplikaci Outlook po změny synchronizovány počítače Exchange Server.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, odstraňte pozvání v aplikaci Entourage.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Informace kalendáře Entourage průběžně synchronizovány s počítači Exchange Server udržovat informace v aktuálním možných stavu. Při odstranění pozvání v aplikaci Entourage proces synchronizace odstraní pozvání v aplikaci Outlook po krátké době.

Vlastnosti

ID článku: 884984 - Poslední aktualizace: 23. září 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884984 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884984

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com