Sonra kabul isteği toplantı Outlook'ta Mac için Entourage 2004'te toplantıyı kalır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 884984 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac için Microsoft Entourage 2004'te bir Toplantı daveti kabul ettikten sonra Microsoft Outlook aynı toplantıyı yanıtlamak isteyip istemediğiniz sorulabilir. Toplantıyı takviminize ancak kabul et düğmesini, görüntülenir belirsiz düğmesini tıklatın ve Reddet düğmesini hala Outlook e-posta iletisinde görüntülenir.

Neden

Bu sorun, Entourage uygulamasının hem de Outlook'un aynı Microsoft Exchange Server hesabı kullanacak şekilde yapılandırılmış olan oluşur. Entourage toplantı isteğine yanıt e-posta iletisi otomatik olarak silmez. Bu nedenle, değişiklikleri Exchange Server bilgisayarınızın eşitlenir sonra e-posta iletisini Outlook'ta görünür.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Entourage uygulamasında davetiye silin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Takvim bilgilerini Entourage bilgilerinizin olabildiğince güncel tutmak için Exchange Server bilgisayarınızın sürekli olarak eşitlenir. Davetiye Entourage uygulamasında sildiğinizde, eşitleme işlemi, kısa bir süre sonra Outlook'ta davetiye siler.

Özellikler

Makale numarası: 884984 - Last Review: 23 Eylül 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884984 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:884984

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com