Mac için Entourage içinde e-posta göndermeye çalıştığınızda bir "Yasak" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 884987 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange Server bilgisayarı ile e-posta iletisi göndermek için Microsoft Entourage'ı kullanmaya çalıştığınızda, aşağıdaki Exchange Server hesabı için hesap adı "adı" olduğu, benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Hata

HTTP hatası: kaynağa erişimi Yasak.

Açıklama

Posta gönderilemedi

Hesap adı: "name"


Hata:-18597

Neden

Bu sorun, Entourage uygulamasında hesabın e-posta adresi, Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) adresi kullanıcının Active Directory dizin hizmetindeki eşleşmezse oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, hesabın e-posta adresini Active Directory'de SMTP adresi eşleşecek şekilde değiştirin. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Entourage uygulamasında Araçlar menüsünden hesaplar ' ı tıklatın.
  2. Exchange Server hesabınızı tıklatın ve sonra da <a2>Düzenle</a2>'yi tıklatın.
  3. E-posta adresi kutusunda Hesap ayarları</a0> sekmesinde, Active Directory'de kullanıcı için SMTP adresi eşleşen bir e-posta adresini yazın ve Tamam ' ı tıklatın. Doğru e-posta adresini almak için sistem yöneticinize başvurmanız gerekebilir.

Daha fazla bilgi

Bir Exchange Server bilgisayarı üzerindeki bilgi deposu için e-posta sızdırma sınamaları. E-posta sızdırma e-posta iletisinin gerçek kaynak dışında bir kişiden gelen gibi göründüğü için bir e-posta üstbilgisi oluşturarak olur. E-posta adresinizi güvenilir değilse, bilgi deposu e-posta sunucusu üzerinden göndermek için yetkilendirdiğiniz değil.

Özellikler

Makale numarası: 884987 - Last Review: 12 Ekim 2004 Salı - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884987 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:884987

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com