Může dojít ke ztrátě změn e-mailové zprávy vyprázdnit mezipaměť účet Exchange Entourage 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884989 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vyprázdnění mezipaměti Microsoft Exchange Server účtu v Microsoft Entourage 2004 for Mac ztratit změny provedené v e-mailové zprávy. Například pokud označeny zprávu s příznakem, nebo pokud jste označili jako čtení, může zpráva zobrazí ve složce Doručená bez těchto změn.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud vyprázdnit mezipaměť pro účet Exchange před změny synchronizovány počítače Exchange Server.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, není vyprázdnit mezipaměť účtu Exchange před změny synchronizovány počítače Exchange Server.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 884989 - Poslední aktualizace: 22. září 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884989 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884989

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com