Entourage položky kalendáře a kontakty může nemůže být synchronizována do všech účtů Microsoft Exchange Server podle očekávání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884991 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vytváření položky kalendáře nebo kontaktu v Microsoft Entourage 2004 for Mac, položky kalendáře nebo kontakt může nemůže být synchronizována do všech účtů Microsoft Exchange Server podle očekávání. Proto kontaktu nebo položky kalendáře nezobrazí v aplikaci Outlook pro některé uživatele.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jsou-li splněny následující podmínky:
  • Položky kalendáře nebo kontaktu je přiřazeno více kategorií.
  • Účet Exchange Server, vytvořené položky kalendáře nebo kontaktu je nakonfigurován k synchronizaci pouze jednu z kategorií.
  • Účet Exchange Server synchronizuje s jinou kategorii je nakonfigurován s delegát.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 884991 - Poslední aktualizace: 23. září 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB884991 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884991

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com