Seznam složek Exchange může zobrazovat v nesprávném jazyce Entourage 2004 pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 884994 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při připojení k počítači Microsoft Exchange Server první může zobrazit seznam složky Exchange v nesprávném jazyce. Například pokud nainstalovat francouzskou verzi Microsoft Entourage 2004 for Mac a připojit k počítači spuštěna Anglická verze Exchange Server může seznam složek zobrazit v angličtině.

Další informace

Chcete-li se vyhnout tomuto problému, správci systému by měl poradit uživatelům používat aplikaci Outlook Web Access nebo Microsoft Outlook připojit k počítači Exchange Server první.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 884994 - Poslední aktualizace: 5. října 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbtshoot KB884994 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:884994

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com