Host ıntegration Server bir projeden bir .NET derlemesi veya tür kitaplığına kaldırdığınızda, dosya silinmez ve yeni bir .NET derlemesi veya tür kitaplığı aynı adı adında işlem ıntegrator (TI) Tasarımcısı'nda bir uyarı iletisi alırsınız

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 885002 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Host ıntegration Server 2004 işlem ıntegrator (TI) Tasarımcısı, daha önce kaldırılan Microsoft .NET derlemeler veya tür kitaplıkları (.tlb dosyaları) hala algılar oluşturulduğunda yeni bir .NET derlemesi veya tür kitaplığı aynı ada sahip. Bu davranış oluştuğunda, aşağıdakine benzer bir uyarı iletisi alırsınız:
<a1>Dosya</a1> C:\Documents ve Settings\Administrator\My Documents\Visual Studio Projects\TIProject1\TIProject1\Library1.dll zaten var. Varolan dosyayı değiştirmek istiyor musunuz?
Tür kitaplığı ya da yeni .NET derlemesi yeni bir adla Kaydet komutunu kullanarak kaydettiğinizde, aynı davranış ortaya çıkar. Yeni bir Windows tarafından başlatılan işlemi (süren iş WIP) .NET istemci kitaplığı, DLL önceden yeniden adlandırıldı ancak, bu bölümdeki bir benzer bir hata iletisi aldığınız eklenir.

Neden

Bir nesne Solution Explorer kaldırıldığında, dosyanın kendisi silinmez, çünkü davranış gerçekleşir.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Daha fazla bilgi

Bu beklenen davranıştır. Bir öğeyi oluşturulduktan sonra sabit disk sürücüsündeki projede gerçek bir dosya olarak kalıcıdır. Farklı Kaydet komutunu kullanarak dosyayı kaydettiğiniz zaman, özgün dosya silinmez. Bunun yerine, özgün dosyanın sabit disk sürücüsünde kalır ve yeni bir adla başka bir dosya oluşturulur.

Solution Explorer'da dosyayı görünmüyor olsa bile, önceden oluşturulmuş ve dosya sisteminde, put gerçek dosya üzerine yazmak isterseniz isteyen işlem ıntegrator (TI) Tasarımcısı hata iletisi doğrudur.

Davranışı Yeniden Oluşturma Adımları

  1. Microsoft Visual Studio .NET'i başlatın.
  2. Host ıntegration Server'ın yeni bir proje oluşturun.
  3. Yarı MAMUL .NET istemci kitaplığı ekleyin. Nesne tamamladığınızda, tüm sonraki varsayılan değerleri kabul edin ve "Library1" varsayılan adı kullanın. Library1.dll şimdi proje altında listelenir.
  4. Solution Explorer'da Library1.dll projeden kaldır.
  5. "Library1" adlı bir yarı MAMUL .NET istemci kitaplığı eklemek ve nesne tamamladığınızda, tüm sonraki varsayılan değerleri kabul edin.

    "Belirtiler" bölümünde anlatılan uyarı iletisini alırsınız. Iletinin Library1.dll zaten olduğunu gösterir. Ancak, ikinci DLL oluşturmadan önce adım 4'te Library1.dll kaldırıldı, çünkü bu yanlıştır.

Özellikler

Makale numarası: 885002 - Last Review: 4 Aralık 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Host Integration Server 2004 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB885002 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:885002

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com