Zobrazí "zabezpečení potížím došlo k" chybová zpráva při pokusu o přehrání obsahu na webu zabezpečené v programu Media Player 10

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 885136 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přehrání obsahu, který je umístěn na zabezpečeném serveru (https://), Microsoft Windows Media Player 10, zobrazí se následující chybová zpráva:
Došlo k chybě zabezpečení.
Klepněte na tlačítko Zavřít obsah nepřehraje. Pokud klepnete na WWW, zobrazí se chybová zpráva odkazující 800C000E. Však nelze najít žádné nápovědy pro chybovou zprávu.

Tento problém se týká také ovládací prvek ActiveX programu Windows Media Player, který je vložen do webové stránky je zobrazen v aplikaci Internet Explorer.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud je obsah umístěn na webovém serveru a pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL) je povoleno na webovém serveru.
  • Klientské certifikáty jsou vyžadovány.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, uložte obsah do místního počítače než se pokusíte přehrát. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši obsahu na zabezpečené webové stránky a klepněte na příkaz Cíl uložit jako.

Vlastnosti

ID článku: 885136 - Poslední aktualizace: 7. června 2007 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Player 10
  • Microsoft Encarta Encyclopedia 2000 Concise Edition
  • Microsoft Encarta Encyclopedia 2000 Deluxe Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB885136 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:885136

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com