Bir "BIR güvenlik sorunu oluştu" hatası alıyorsunuz, Windows Media Player 10 güvenli bir Web sitesindeki içerik oynatmaya çalıştığınızda iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 885136 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir sunucudaki güvenli (https://) Microsoft Windows Media Player 10 bulunan bir içerik oynatmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bir güvenlik sorunu oluştu.
Kapat ' ı tıklatırsanız, içerik yürütülmez. Web Yardımı ' nı tıklatın, 800C000E için başvuran bir hata iletisi alırsınız. Ancak, bu hata iletisi için herhangi bir Yardım bulunamıyor.

Bu sorun, ınternet Explorer'da görüntülenen bir Web sayfasını katıştırılmış olan Windows Media Player ActiveX denetimi için de geçerlidir.

Neden

Bu sorun, içerik, Web sunucusunda bulunur ve aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
  • Güvenli Yuva Katmanı (SSL) Web sunucusu üzerinde etkinleştirilir.
  • Istemci sertifikası gereklidir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, içeriği yürütmek denemeden önce yerel bilgisayarınıza kaydedin. Bunu yapmak için <a0></a0>, güvenli Web sayfasında içerik'i sağ tıklatın ve Hedefi Farklı Kaydet'i tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 885136 - Last Review: 7 Haziran 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Player 10
  • Microsoft Encarta Encyclopedia 2000 Concise Edition
  • Microsoft Encarta Encyclopedia 2000 Deluxe Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB885136 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:885136

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com