SAP sayısal bir çıktı içeren WMAPro içeriği birkaç saniye boyunca yürütülür ve sonra Windows Media Player 10'yürütmeyi durdurur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 885212 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Media Player 10'da Microsoft Windows Media Audio Professional (WMAPro) içeriği yürütmek ve çıkış koruma düzeyi (OPL) (sayısal bir çıktı ile SAP) 200 WMAPro içeriği gerektirir, içerik birkaç saniye boyunca yürütülür ve ardından çalma durur.

Neden

Sony/Philips dijital arabirimi (S/PDıF) destekleyen bir aygıt için içerik yürütürken bu sorun oluşur.

Pratik Çözüm

Microsoft Windows Media Player 10'da bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, S/PDıF desteklemeyen bir aygıta OPL 200 gerektiren WMAPro içeriği oynayın.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 885212 - Last Review: 23 Mayıs 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Player 10
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB885212 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:885212

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com