Użycie Procesora wzrasta do 100 procent podczas przewijania strony sieci Web w programie Internet Explorer

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 885355 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas przewijania strony sieci Web w programie Microsoft Internet Explorer Użycie Procesora w Menedżerze zadań licznika może wskazywać 100 procent wykorzystania Procesora. Ze względu na to zachowanie innych programów może spowolnić lub przestać odpowiadać. Na przykład odtworzyć dysku DVD wideo, audio DVD lub audio CD podczas przewijania strony sieci Web, mogą wystąpić zniekształcenia dźwięku lub wideo.

Przyczyna

Takie zachowanie może występować w niektórych komputerach, jeśli Użyj płynnego przewijania opcja jest włączona w Opcje internetowe.

Uwaga Domyślnie Użyj płynnego przewijania opcja jest włączona w programie Internet Explorer.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, wyłącz Użyj płynnego przewijania Opcja w programie Internet Explorer. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Na Narzędzia Kliknij menu w programie Internet Explorer Opcje internetowe, a następnie kliknij przycisk Zaawansowane na karcie.
  2. Kliknij, aby wyczyścić Użyj płynnego przewijania pole wyboru.

Więcej informacji

Podsystem interfejsu GDI (Graphics Device) na komputerze jest odpowiedzialny za renderowania informacji wyświetlanych na ekranie. GDI akceptuje żądania do wyświetlania informacji z kilku aplikacji lub usług. Podczas przewijania strony sieci Web przy użyciu myszy, klawiatury lub płytką dotykową i Użyj płynnego przewijania opcja jest włączona, żądania są kierowane do Odrysuj z każdego wiersza, który zmienia. To zachowanie może powodować wysokie wykorzystanie Procesora. Dlatego jeśli używasz myszy, klawiatury lub panelu dotykowego do przewijania strony sieci Web podczas odtwarzania dysku DVD wideo, audio DVD lub audio CD mogą wystąpić zniekształcenia dźwięku lub wideo.

Właściwości

Numer ID artykułu: 885355 - Ostatnia weryfikacja: 21 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbmt KB885355 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 885355

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com