Při pokusu o zobrazení protokolu aplikace v systému Windows 2000 se zobrazí chybová zpráva Protokol události je poškozen (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 885458 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění prohlížeče událostí a potom klepněte na možnost vyrovnání zobrazení protokolu aplikace zobrazí následující chybová zpráva:
Soubor protokolu událostí je poškozen.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud přesně zaplnění souboru protokolu aplikací. Předpokládejme například následující situaci:
 • Na kartě Obecné dialogového okna Vlastnosti protokolu aplikace nastavit hodnotu Maximální velikost protokolu 64 kilobajtů (KB).
 • Klepněte na tlačítko Přepisovat události jako potřeby a potom klepněte na tlačítko OK.
 • Jsou zaznamenány události, která vyplnit protokolu aplikace přesně 64 kB.
V tomto scénáři není metoda EndRecord zalomen zahájení soubor protokolu aplikace. Místo toho zůstane na konci souboru protokolu. Metoda ReadFromLog se proto nezdaří.

Řešení

Informace o aktualizaci

Tento problém vyřešíte získat kumulativní aktualizaci 1 pro systém Microsoft Windows 2000 SP4. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
891861Souhrnná aktualizace 1 pro systém Windows 2000 SP4 a známé problémy

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li nainstalovat tuto opravu hotfix, musí mít Service Pack 3 (SP3) nebo Windows 2000 SP4 nainstalován v počítači.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size  File name
  -------------------------------------------------------
  28-Oct-2004 11:59 5.0.2195.6994 47,376 Eventlog.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v kumulativní aktualizaci 1 pro Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
900345Opravy zahrnuté v kumulativní aktualizaci 1 pro systém Microsoft Windows 2000 Service Pack 4 ze dne 28. června 2005
Další informace o nové schéma souboru názvů pro balíčky aktualizací softwaru systému Microsoft Windows klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro systém Microsoft Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o terminologii používané v tomto článku naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 885458 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbeventlog kbenv kbbug kbfix kbwin2000presp5fix kbhotfixserver kbqfe KB885458 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:885458

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com