Zobrazí se uživatelské rozhraní počítače Tablet PC v angličtině po aktualizaci na systém Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 885496
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Některé dříve lokalizované prvky uživatelského rozhraní a obrazovky může změnit na anglickém jazyce po aktualizaci počítače Tablet PC se systémem Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud jsou splněny následující podmínky:
  • Microsoft Tablet PC Multilingual User Interface Pack (MUI) a Recognizer Pack nainstalována.
  • Panelu Místní a jazykové nastavení pro jazyk než angličtinu.
Aktualizace SP2 systému Windows XP neobsahuje aktualizované verze Tablet Soubory rozhraní MUI PC. Protože tyto soubory nejsou zahrnuty v aktualizaci Microsoft Windows XP Uživatelské rozhraní počítače Tablet PC Edition 2005 používat anglickou verzi Tyto prvky zobrazte.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, je nutné nainstalovat v systému Windows XP Počítač Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface Pack (MUI).

Následující soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Centrum:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout systému Windows XP Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface Pack (MUI) balíček.

Další informace

Windows XP Tablet PC Edition 2005 MUI Pack neobsahuje obsahuje všechny moduly pro rozpoznávání rukopisu. Pokud chcete aktualizované moduly pro rozpoznávání rukopisu, je třeba nainstalovat Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 Recognizer Pack. Tato Recognizer Pack budou k dispozici ke stažení v říjnu 2004.

Vlastnosti

ID článku: 885496 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
atdownload kbui kbmt KB885496 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:885496

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com