Interfejs użytkownika komputera typu Tablet zostanie wyświetlona w języku angielskim po aktualizacji do systemu Windows XP Tablet PC Edition 2005

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 885496
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Niektóre uprzednio zlokalizowanych elementów interfejsu i na ekranie użytkownika może się zmienić na język angielski po zaktualizowaniu komputera typu Tablet do systemu Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli są spełnione następujące warunki:
  • Microsoft Tablet PC Multilingual User Interface Pack (MUI) i Recognizer Pack jest zainstalowany.
  • Ustawienia Opcje regionalne i językowe są ustawione dla w języku innym niż angielski.
Windows XP z dodatkiem SP2 nie zawiera zaktualizowane wersje rysownicy Pliki PC MUI. Ponieważ pliki te nie są zawarte w aktualizacji Microsoft Windows XP Interfejs użytkownika komputera typu Tablet PC Edition 2005 będzie używać wersji angielskiej wyświetlanie tych elementów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować system Windows XP Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface Pack (MUI).

Następujące plik jest dostępny do pobrania z pobierania plików firmy Microsoft Centrum:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz Windows XP Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface Pack (MUI) pakiet.

Więcej informacji

Pakiet MUI systemu Windows XP Tablet PC Edition 2005 nie zawiera wszystkie aparaty rozpoznawania pisma ręcznego. Jeśli mają być zaktualizowane aparaty rozpoznawania pisma ręcznego, należy zainstalować system Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 Recognizer Pack. To Recognizer Pack będą dostępne do pobrania w października 2004 r.

Właściwości

Numer ID artykułu: 885496 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Słowa kluczowe: 
atdownload kbui kbmt KB885496 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:885496

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com