Sonra Windows XP Tablet PC Edition 2005 için güncelleştirme tablet PC kullanıcı arabirimi ingilizce olarak görüntülenir...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 885496 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Önceden yerelleştirilmiş bazı kullanıcı arabirimi ve Windows XP Tablet PC Edition 2005 için Tablet PC'NIZ güncelleştirdikten sonra ekran öğeleri için ingilizce değişebilir.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Microsoft Tablet PC Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi Paketi'nin (MUI) ve algılayıcı paketi yüklenir.
  • Bölge ve Dil Seçenekleri ayarları ingilizce dışında bir dil için ayarlanır.
Tablet PC MUI dosyalarının güncelleştirilmiş sürümleri, Windows XP SP2'yi içermez. Bu dosyaları güncelleştirmeye dahil olduğundan, bu öğeleri görüntülemek için Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 kullanıcı arabirimi ingilizce sürümünü kullanır.

Çözüm

Bu sorunu çözümlemek için, Windows XP Tablet PC Edition 2005 Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi Paketi'ni (MUI) yüklemelisiniz.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Windows XP Tablet PC Edition 2005 Multilingual User Interface Pack (MUI) package now.

Daha fazla bilgi

Windows XP Tablet PC Edition 2005 MUI paketi, herhangi bir el yazısı tanıma altyapıları içermiyor. Güncelleştirilmiş bir el yazısı tanıma altyapıları isterseniz, Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 algılayıcı paketi yeniden yüklemelisiniz. Bu bir algılayıcı paketi, Ekim 2004'te karşıdan yükleme için kullanılabilir.

Özellikler

Makale numarası: 885496 - Last Review: 11 Kasım 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbui KB885496 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:885496

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com