IHV sürücüleri veya OEM sürücülerini /n anahtarını kullanarak Windows XP Service Pack 2 yüklediğinizde Microsoft sürücülerinin ile değiştirilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 885895 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) için yükselttiğinizde, bazı bağımsız donanım satıcısı (IHV) sürücüleri veya bazı özgün donatım üreticisi (sürücüleri, Microsoft sürücülerin sürümleriyle değiştirilir OEM) bulabilirsiniz. Bazı durumlarda, bu değişiklik, sorunlara neden olabilirsiniz. Örneğin, bilgisayarınızı bekleme durumundan devam ettirdiğinizde bilgisayar yanıt vermeyebilir.

Neden

/N anahtarını kullanarak Windows XP SP2'ye yükseltirseniz, bu sorun, bazı donanım oluşabilir. /N anahtarı'nı kullandığınızda, Update.exe beklenmedik biçimde IHV sürücüleri'ni veya OEM sürücüleri Microsoft sürücüleriyle koyabilirsiniz.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, donanımınız için en son sürücüleri yükleyin. Donanımınız için en son sürücülerini edinmek için üreticiye başvurun. Donanım üreticiniz tarafından teknik hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/en-us
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

/N anahtarı, Update.exe aşağıdaki yönergesini verir:
Kaldırma için dosyaları yedeklemez.
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
262841Windows yazılım güncelleştirme paketlerinin komut satırı anahtarları

Özellikler

Makale numarası: 885895 - Last Review: 3 Kasım 2004 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot KB885895 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:885895

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com