Nie można przekierować audio do komputera klienckiego, po uruchomieniu programu Podłączanie pulpitu zdalnego w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 886199 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Kiedy używać Podłączanie pulpitu zdalnego do dziennika do programu Microsoft Windows XP protokołu RDP (Remote Desktop) na podstawie 5.1 lub klient protokołu RDP 5.2, a następnie połącz z hostem zdalnym z systemem Windows XP, przekierowywanie audio nie może występować.

Uwaga Przekierowywanie audio umożliwia komputerowi klienckiemu otrzymywać żadnego dźwięku lub audio, odtwarzany w sesji zdalnej. (W tym scenariuszu założono, że komputer kliencki ma pracy karty dźwiękowej.)

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące pozwolić użytkownikom na przekierowywanie audio w sesji Podłączanie pulpitu zdalnego kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
818465Jak używać zasady grupy, aby zezwolić użytkownikom na przekierowywanie i odtwarzania dźwięku w sesji pulpitu zdalnego do usług terminalowych w systemie Windows Server 2003

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, gdy użytkownik loguje się do sesji Podłączanie pulpitu zdalnego z innego konta użytkownika systemu Windows XP niż poprzednie użytkownika używane. Na przykład użytkownik a może używać przekierowywanie audio podczas sesji Podłączanie pulpitu zdalnego i następnie wyloguj się z komputera z systemem Windows XP. Jeśli użytkownik b używa innego konta do logowania się na tym samym komputerze z systemem Windows XP, przekierowywanie audio nie będzie działać podczas sesji Podłączanie pulpitu zdalnego.

Rozwiązanie

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Musi być zainstalowany, aby zastosować tę poprawkę dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu uzyskania najnowszego dodatku service pack dla systemu Windows XP kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzyJak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Informacje dotyczące ponownego uruchomienia

Nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje nowsza poprawka.

Informacje o plikach poprawki

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size  File name
  -----------------------------------------------------
  06-Oct-2004 18:37 5.1.2600.2524 19,968 Rdpsnd.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Właściwości

Numer ID artykułu: 886199 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbwinxppresp3fix kbwinxpsp3fix kbfix kbbug kbqfe kbhotfixserver kbmt KB886199 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:886199

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com