Elementy usunięte nie są dostępne po użyciu "Odzyskaj usunięte elementy" w programie Outlook 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 886205 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Nie można odzyskać usunięte elementy, używając Odzyskaj usunięte elementy w Microsoft Office Outlook 2003. Ma to miejsce, gdy są spełnione następujące warunki:
 • Próbujesz utworzyć połączenie klienta na komputerze z systemem Microsoft Exchange Server 2003.
 • Próbujesz utworzyć połączenie klienta Exchange Server 2003 za pomocą zdalnego wywołania procedury (RPC) za pośrednictwem protokołu HTTP (Hypertext Transfer).

Przyczyna

To zachowanie występuje, ponieważ Odzyskaj usunięte elementy jest wyłączone w programie Outlook 2003 podczas korzystania z wywoływania RPC przez protokół HTTP.

Rozwiązanie

Aby dodać wpis rejestru na komputerze klienta programu Outlook przed nawiązaniem połączenia z serwerem Exchange. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadania zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednak niepoprawne zmodyfikowanie rejestru może spowodować poważne problemy. Należy więc dokładnie wykonaj następujące kroki. Aby zapewnić dodatkową ochronę kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu tworzenia kopii zapasowych i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Exchange\Client\Options
 3. Na Edycja menu, wskaż Nowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
 4. Typ DumpsterAlwaysOn, a następnie naciśnij klawisz ENTER.
 5. Kliknij dwukrotnie ikonę DumpsterAlwaysOn.
 6. Typ 1 w Wartość danych obszar, kliknij przycisk Liczba dziesiętna w Base obszar, a następnie kliknij OK.
 7. Zamknij Edytor rejestru.
 8. Uruchom ponownie program Outlook.
Uwaga Po utworzeniu wpisu rejestru DumpsterAlwaysOn, można odzyskać elementy, które zostały usunięte po utworzeniu wpisu rejestru. Nie można odzyskać elementy, które zostały usunięte przed dodano wpis rejestru DumpsterAlwaysOn.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
178630Jak odzyskać elementy, które nie są najpierw przenoszone do folderu Elementy usunięte w programie Outlook za pomocą Exchange Server 5.5 lub Exchange 2000 Server

Właściwości

Numer ID artykułu: 886205 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Słowa kluczowe: 
kbtransport kbtshoot kbprb kbmt KB886205 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:886205

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com