Works Görev Başlatıcısı'nı kullanıcı adınız yerine "Hoş, Owner" iletisini görüntüler.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 886557 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Works Görev Başlatıcısı'nı başlattığınızda, giriş sayfası, kullanıcı adınız yerine "Hoş, Owner" iletisini görüntüleyebilir.

Works Görev Başlatıcısı'nı bilgisayara başka bir kullanıcı hesabı kullanarak oturum açın, kullanıcı adınızı doğru görüntüler.

Microsoft Works başlatmak için Works Görev Başlatıcısı ' nı tıklatın, Works Görev Başlatıcısı'nı açar ve görüntüleyeceği, "Hoş, username." Müşteri, kullanıcı adı veya bir "varsayılan" kullanıcı adı görüntülenebilir.

Neden

Bilgisayarınıza Microsoft Windows XP'DEKI sahip hesabı kullanarak oturum açtıysanız, bu sorun oluşabilir. Genellikle, bu Windows XP'YI yüklediğinizde oluşturulan ilk hesaptır. Microsoft Windows kullanıcı adınızı doğru görüntüler olsa bile, Microsoft Works "Owner" hesap adını ve sahip hesabı ile ilişkili olan kullanıcı adı'nı kullanır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayarınızın adı kullanan yeni bir kullanıcı hesabı oluşturun. Works kullandığınızda, bu hesabı kullanın. Ayarları ve belge dosyaları, bu hesaba aktarmanız gerekir.

Yeni bir kullanıcı hesabı oluşturma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
279783Windows XP'de Kullanıcı Hesapları Nasıl Oluşturulur ve Yapılandırılır
Bu soruna geçici bir çözüm için, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Works'nden çıkın.
 2. Yapılandırmak veya Microsoft Windows XP tabanlı bir bilgisayarda kullanıcı hesabı yeniden yapılandırmak için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
  279783Windows XP'de Kullanıcı Hesapları Nasıl Oluşturulur ve Yapılandırılır
  Yeni bir hesap oluşturursanız, bu hesaba oturum açmak zorunda kalırsınız.
 3. Works Görev Başlatıcısı'nı yeniden açın. Yeni bilgiler görüntülenir.

Özellikler

Makale numarası: 886557 - Last Review: 13 Aralık 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Works 9
 • Microsoft Works 8.0
 • Microsoft Works Suite 2006
 • Microsoft Works Suite 2005 Standard Edition
 • Microsoft Works Suite 2004 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbtshoot kbaccounts KB886557 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:886557

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com