Průvodce migrací na serveru Exchange Server 2003 Service Pack 1 nemigruje všechny položky kalendáře (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 886948 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po vaší poštovní schránky jsou přeneseny ze serveru Microsoft Exchange 5.5 na Exchange 2003 Service Pack 1 pomocí Průvodce přenesením Exchange, můžete si všimnout migrovány Ne všechny položky kalendáře v Exchange Server Service Pack 1. Místo toho pouze některé položky kalendáře jsou přeneseny.

Příčina

Byla provedena změna v Exchange 2003 Service Pack 1 předejít duplikaci položek kalendáře během přenesení z kalendáře Exchange 5.5 kalendáře Exchange 2003.

Při vkládání položky kalendáře z kalendáře Exchange 5.5 na server Exchange 2003 kalendář nové položky kalendáře jedinečný identifikátor sdílí s staré položky kalendáře. Položky kalendáře dvě proto jsou považovány za duplicitní položky. Přeneseny pouze položky kalendáře, který byl naposledy upraven.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  16-Nov-2004 20:58 6.5.7232.52    84,992 Mailmig.exe   
  16-Nov-2004 20:58 6.5.7232.52   4,460,032 Mlmig32.dll   
 

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 2003 Service Pack 2.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
328871Jak používat Průvodce přenesením Exchange přenesení poštovních schránek z organizace

Vlastnosti

ID článku: 886948 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbexchcoexistmigration kbprb kbbug kbfix KB886948 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:886948

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com