Poprawka: Program Windows Media Player może zwrócić błąd NS_E_INVALID_DATA podczas odtwarzania szybkiej pamięci podręcznej zawartości

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 887078 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas odtwarzania zawartości z serwera Microsoft Windows Media Player 10 lub z serwera Windows Media Player 9 Series z szybka pamięć podręczna włączona, może wystąpić problem. Od klienta, może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
0xC00D002F: nieprawidłowy lub Napotkano uszkodzone dane.

Przyczyna

Program Windows Media Player otrzymuje próbki z sygnaturą czasową, która zwiększa więcej niż pięć minut w porównaniu z sygnatury czasowej poprzedniej próbki, może zostać wyświetlony komunikat o błędzie wymieniony w sekcji "Symptomy". Zazwyczaj strumienie audio i wideo strumieni wysyłać wiele próbek na sekundę. W związku z tym duży wzrost czasu w sygnatura czasowa wskazuje pewnego rodzaju błąd. Jednakże ze strumieni sparse, takich jak strumienie skryptu różni się. Strumienie sparse zazwyczaj mają znaczny wzrost w czasie w sygnatura czasowa między próbkami.

Rozwiązanie

Obecnie firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę, ale jest przeznaczona tylko do usunięcia problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko do systemów, w których występuje ten problem. Ta poprawka może być wciąż w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następny release, zawierający tę poprawkę.

Aby natychmiast rozwiązać ten problem, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów usługi pomocy technicznej firmy Microsoft oraz informacje o pomocy technicznej odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga W szczególnych przypadkach opłaty telefonujący do pomocy technicznej może być anulowane, jeżeli technicznej firmy Microsoft ustali, że określonej aktualizacji problem można rozwiązać. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do określonej aktualizacji.

Windows Media Player Seria 9 dla systemu Microsoft Windows XP

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet WindowsXP-KB887078-v2-X 86-ENU.exe.

Windows Media Player Seria 9 dla systemu Microsoft Windows 2000 i Windows Server 2003

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz pakiet WindowsMedia9-KB887078-v2-x 86-ENU.exe.

Program Windows Media Player 10

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet WindowsMedia10-KB887078-x 86-ENU.exe.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Wersja anglojęzyczna tej wersji ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.

Windows Media Player Seria 9 wszystkie systemy operacyjne

  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  30-Sep-2004 14:39 9.0.0.3259   2,105,344 Wmvcore.dll

Program Windows Media Player 10

  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  18-Oct-2004 18:38 10.0.0.3651   2,362,104 Wmvcore.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to usterka występująca w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, można wyłączyć funkcję szybkiej pamięci podręcznej w serii Windows Media Services (WMS) 9. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące funkcji szybkiej pamięci podręcznej Zobacz WMS dokumentacji produktu, który jest dołączony do produktu. Aby to zrobić, kliknij przycisk Pomoc w Administrator serwera.

Właściwości

Numer ID artykułu: 887078 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows Media Player 10
 • Microsoft Windows Media Player 9 Series
 • Microsoft Encarta Encyclopedia 2000 Deluxe Edition
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbfix kbqfe kbhotfixserver kbmt KB887078 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:887078

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com