Nelze rychle vpřed hudby během přehrávání zařízení Media Center Extender od Windows XP Media Center Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 887205 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Při přehrávání hudby prostřednictvím Hudba v Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 s zařízení Media Center Extender, nelze zrychleně hudbu pomocí tlačítka FWD (vpřed) na vaše Media Center vzdáleného řízení.

Další informace

K tomuto chování dochází, protože zařízení Media Center Extender nepodporují rychlé předávání hudební stopy při přehrávání hudby stopu.

Další informace

Technické podpory pro aplikaci Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete rovněž navštívit následující web společnosti Microsoft s informacemi o systému Windows XP Media Center Edition:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 887205 - Poslední aktualizace: 17. července 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbprb kbbug kbnofix KB887205 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:887205

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com