Windows XP Media Center Edition 2005, DivX uyumlu bir oyuncunun yüklendikten sonra canlı TV izleme yanıt vermiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 887211 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 DivX uyumlu bir oyuncunun yüklerseniz, Canlı TV izleme veya DVD filmleri mümkün olmayabilir. Bu senaryoda, Media Center yanıt vermeyebilir.

Neden

Bazı DivX uyumlu oyuncular, Media Center ile uyumlu değildir. Bu oyuncu, Media Center ile sistem yanıt vermiyor çakışmalara neden olabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayarınızı DivX uyumlu player'ı yüklemeden önce bir geri yükleme noktasına geri yüklemelisiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gidin, Donatılar ' ın üzerine gelin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin ve sonra da <a2>Sistem Geri yükleme</a2>'yi tıklatın.
  2. Bilgisayarımı önceki bir zamana geri yükle onay kutusunu tıklatıp seçin ve ileri ' yi tıklatın.
  3. DivX player yüklemesi önce oluştu ve sistem geri yükleme işlemi bir tarih seçin ve sonra da sistem geri yükleme dosyasını geri yükleme noktaları listesinden seçin.
  4. Ileri ' yi tıklatın.
Bir geri yükleme noktası oluşturmadıysanız, Windows XP hem de Media Center bilgisayarınızda yeniden yüklemelisiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

DivX büyük video küçük, sıkıştırılmış dosyaları sıkıştırmak için kullanılan DivXNetworks a.ş DivX tarafından oluşturulan bir video codec bileşeni ' dir. DivX bazen DIVX, bir anda, ABD tarafından kullanılan bir DVD kiralık sistem ile şüpheleri Devre Şehir satıcısıyla görüşün.

Media Center için teknik destek

Microsoft Windows XP Media Center Edition, donanım aygıtınızla veya sisteminizle birlikte sağlandığından, bu yazılım için donanım üreticisi teknik destek ve Yardım sağlar. Bilgisayarınızın üreticisi, kurulumu belirli aygıt sürücüleri ve bu üreticinin sağladığı donanımın performansını en üst düzeye çıkarmak için isteğe bağlı ayarlar kullanarak özelleştirmiş olabilir. Windows XP Media Center Edition ile ilgili olarak teknik yardım almanız gerektiğinde, üretici kendi donanımı üzerine yüklediği yazılımı desteklemek üzere en nitelikli olduğundan doğrudan üreticinize başvurun.

Windows XP Media Center Edition ürün bilgileri için aşağıdaki Microsoft Web sitesini de ziyaret edebilirsiniz:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/


Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 887211 - Last Review: 26 Ekim 2004 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbprb KB887211 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:887211

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com