Kapatma işlemi, Windows Small Business Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda tamamlanması beklenenden uzun sürüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 887539 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows Small Business Server 2003 tabanlı bir bilgisayarı kapattığınızda kapatma işlemi, tamamlanması beklenenden daha uzun sürer.

Neden

Windows Small Business Server 2003 tabanlı bilgisayarınızı kapattığınızda, Active Directory dizin hizmeti Microsoft Exchange Server hizmetleri bilgisayarı aynı anda kapatır. Active Directory'yi Exchange Server Hizmetleri oturumunu kapattığınızda, bu nedenle kullanılamaz duruma gelir.

Exchange dizin hizmeti erişimi (DSAccess) arama için zaman aşımına uğrar ve hataları dönmek için bu soruna neden olur. Ayrıca, the DSAccess uyku arar ve birkaç kez yeniden başlatın. Bu nedenle, Exchange Server hizmetleri DSAccess arar tamamlanması bekleyeceği gecikiyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows Small Business Server 2003 Service Pack 1 (SP1) yükleyin. Windows Small Business Server 2003 SP1'i edinmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Windows Small Business Server 2003 SP1'i yükledikten sonra Exchange Server hizmetlerinin yeni Active Directory denetimi kapanma bildirimi yararlanın. Ayrıca, Windows Small Business Server 2003 tabanlı bir bilgisayarı kapattığınızda aşağıdaki davranış oluşur:
  • Active Directory hakkında kapanmak üzere olduğunda, Exchange Server hizmetlerinin bildirilir.
  • Active Directory kadar Exchange sunucusu kapatılmıyor Hizmetleri, Active Directory bağımlılığı kaldırabilirsiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
817903Exchange Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 887539 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
  • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB887539 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:887539

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com