Zostanie wyświetlony kod błędu Stop 0x00000005 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT) w dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows XP lub Windows Server 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 887742 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Komputer z systemem Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2), Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 lub Microsoft Windows Server 2003 jest nieoczekiwanie przestaje odpowiadać. Ponadto następujący komunikat o błędzie Stop pojawia się na niebieskim ekranie:
Stop 0x05 (INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT)
Uwaga Funkcje systemu Windows XP z dodatkiem SP2 i składniki są zawarte w systemie Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ błąd kodowania występujący w pliku Http.sys powoduje uszkodzenie stosu. Ten problem występuje, jeśli są spełnione następujące warunki:
 • Sterowniki filtru TDI są zainstalowane na komputerze. Sterowniki filtru TDI są zazwyczaj instalowane przez oprogramowanie antywirusowe lub programy zapory.
 • Zainstalowane sterowniki filtru TDI zwrotu STATUS_PENDING do Żądania We/Wy TDI_SET_EVENT_HANDLER, tak, aby wywołanie jest przetwarzany jako Badaj APC.
Błąd kodowania występujący w pliku Http.sys może spowodować uszkodzenie stosu po Sterownik filtru TDI zakończy przetwarzanie żądania We/Wy TDI_SET_EVENT_HANDLER asynchronicznie w innym wątku. Stos oryginalnego wątku jest zastępowane podczas przetwarzania żądania We/Wy. Powoduje to zatrzymanie komunikat o błędzie.

Uwaga Ten problem występuje z oryginalnie opublikowaną wersją systemu Windows XP lub Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1 (SP1).

Rozwiązanie

System Windows XP

Aby rozwiązać ten problem w Windows XP z dodatkiem SP2, Pobierz i zainstaluj 887742 aktualizacji dla systemu Windows XP.

W następujący plik jest dostępny do pobrania w witrynie Microsoft Download Centrum:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Pobierz
Pobierz teraz pakiet 887742 dla systemu Windows XP.
Data wydania: Listopada 2004 r.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała ten plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowanie wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Windows Server 2003

Aby rozwiązać ten problem w systemie Windows Server 2003, należy uzyskać pakiet Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1). Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
889100Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows Server 2003

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Stosuje się do".

System Windows XP

Ten problem został rozwiązany w aktualizacji 887742 dla systemu Windows XP.

Więcej informacji

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej aktualizacji ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w elemencie Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size   File name Platform
  ---------------------------------------------------------------
  08-Oct-2004 15:18 5.1.2600.2525 262,400 Http.sys  x86

Właściwości

Numer ID artykułu: 887742 - Ostatnia weryfikacja: 13 stycznia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbhotfixserver atdownload kbtshoot kbprb kbmt KB887742 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:887742

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com