Popis aktualizace Office 2003: 8. února 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 887980 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Microsoft vydala aktualizaci pro sadu Microsoft Office 2003. Následující část "Obsah článku" popisuje informace obsahuje tento článek o aktualizaci.

Tato aktualizace byla poprvé zahrnuta v aktualizaci Office 2003 Service Pack 2.

Další informace o nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2003 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003

Úvod

Tato aktualizace Microsoft Office 2003 umožňuje Microsoft Office FrontPage 2003 zobrazit hodnotu turecké liry v původní a nové formáty lira.

Poznámka: Tato aktualizace řeší pouze problém turečtina nebo anglické verze aplikace FrontPage 2003.

Další informace

Podrobné informace o aktualizaci

Seznam problémů, které tato aktualizace řeší

Aktualizace pro sadu Office 2003 (KB887980) řeší následující problém, který nebyl v Knowledge Base zdokumentován:

Hodnota z turecké liry (TL) není zobrazena ve starém TL formát a formát v Nová turecká lira (YTL) v aplikaci FrontPage 2003.


FrontPage 2003 zobrazuje hodnotu turecké liry pouze ve formátu TL. Při přidání hodnoty měny v aplikaci FrontPage 2003 je možnost konfigurace hodnotu měny ve starém formátu TL a v novém formátu YTL Nová turecká lira.

Podrobnosti o instalaci

Chcete-li vyřešit problém týkající se turecké liry, která je popsána v části "Seznam problémů, které řeší aktualizace", musíte provést každou z následujících:
 • Nainstalujte aktualizaci Office 2003 (KB 887980) v počítači se systémem Microsoft Office FrontPage 2003.
 • Nainstalujte aktualizaci zabezpečení pro službu Windows SharePoint Services (KB887981) v počítači se službou Microsoft Windows SharePoint Services.

  Další informace o aktualizaci zabezpečení pro službu Windows SharePoint Services (KB887981) klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  887981MS05-006: Chyba zabezpečení v Windows SharePoint Services a SharePoint Team Services by mohla umožnit skriptování mezi servery a podvodnou

Jak získat a nainstalovat aktualizaci

Klienta a aktualizace pro správce a také pokyny k instalaci a strategie nasazení nalézt na webu služby Stažení softwaru. Stáhnout tuto aktualizaci ze služby Stažení softwaru, navštivte následující web společnosti:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=CEABD051-FAA7-40D5-8681-1F2E2ED6314E

Jak lze zjistit, zda je aktualizace nainstalována

Aktualizace obsahuje soubor s verze je uvedena v následující tabulce.
  File name  Version
  -----------------------
  Fpcutl.dll 11.0.6409.0
nemáte tuto aktualizaci nainstalovat, pokud máte novější verzi souboru, který je uveden v tabulce.

Další informace o určení verze sady Office 2003 nainstalované v počítači klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
821549Postupy: Kontrola verze sady Office 2003

Informace pro správce o souborech MSP

V této aktualizaci jsou distribuovány soubory MSP v následující tabulce.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboru MSPPopis
Fpcutlop.mspPlatí optimalizována/client nainstaluje
Fpcutlff.mspPlatí pro úplné soubor/správce nainstaluje


Funkce pro správce umožňující přeinstalování určitých součástí

Pokud aktualizaci instalačního bodu pro správu a přepíšete soubory uložené v mezipaměti a přeinstalujete sadu Office 2003 v klientských počítačích, můžete spustit příkazový řádek, který zahrnuje REINSTALL = [seznam funkcí] vlastnost. Tato vlastnost určuje, zda chcete přeinstalovat určité součásti aktualizace pro sadu Office 2003 (KB887980) z bitové kopie pro správu. Pro aktualizaci pro sadu Office 2003 (KB887980) je hodnota [list of features]
FPClientFiles
Volitelně nahradit parametr REINSTALL = ALL na klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Podrobné pokyny k aktualizaci bitové kopie instalace pro správce a k aktualizaci klientských počítačů najdete v článku Distributing Office 2003 Product updates (Distribuce produktových aktualizací pro sadu Office 2003) v části Updating clients from a patched administrative image (Aktualizace klientů z opravené bitové kopie instalace pro správce). Tento článek naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://office.microsoft.com/en-us/ork2003/HA011402381033.aspx
Nejnovější aktualizace pro správce a zdroje týkající se strategií při jejich nasazení můžete pro všechny verze sady Office najít ve středisku aktualizací sady Office pro správce (Office Admin Update Center). Další informace o středisku aktualizací systému Office pro správce naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 887980 - Poslední aktualizace: 28. září 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office FrontPage 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kboffice2003sp2fix atdownload kbdownload kbfix kbupdate KB887980 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:887980

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com