Sledování svazku pevného disku v systému Windows XP přestat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 888402 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití existující software nebo vlastní aplikace pro sledování svazcích pevného disku v počítači může zastavit sledování a do systémového protokolu může být zaznamenána následující událost:


ID události: 1
Zdroj: SR
Symbolickou: EVMSG_DISABLED SVAZEK
Popis: "filtr systemrestore došlo neočekávané Při zpracování soubor název_souboru na volume_name svazku došlo k chybě 0xc000000d. Přestal sledování svazku."


Poznámka:V některých případech může být zobrazena 0c000007f šestnáctkový kód.

Řešení

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, které dochází k problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud jste závažně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud není v této části, obraťte se na odbornou pomoc a služby zákazníkům společnosti získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu týkají dalších otázek a problémů, které nesplňují určité opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit samostatnou žádost na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" v jazycích, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud není váš jazyk, je oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk. Anglické verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy těchto souborů jsou uvedené v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převedena na místní čas. Na rozdíl mezi místním ČASEM čas, použít Časové pásmo na panelu Datum a čas v kartě Ovládací panely.
  Date     Time  Version      Size File name
  ------------------------------------------------------
  17-Nov-2004 23:25 5.1.2600.2567 239,104 Srrstr.dll    
  17-Nov-2004 23:25 5.1.2600.2567 171,008 Srsvc.dll    

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace získáte Následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 888402 - Poslední aktualizace: 15. ledna 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB888402 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:888402

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com